کاشف اسرار-مدیر شعب بانک مسکن گیلان،با بیان این که ۹۴هزار واحد مسکن مهر استان ،۸۰هزار واحد تعیین تکلیف شده است،تاکید کرد :۱۴هزار واحد مسکن مهر استان طی سال جاری تعیین و تکلیف می شود .

به گزارش کاشف اسرار،زهرا صداقت علی با برگزاری نشست خبری و تجلیل به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی روز خبرنگار را به تمامی خدمتگزاران عرصه رسانه تبریک و تهنیت عرض کرد.

وی کشف حقیقت در شغل خبرنگاری را بسیار پررنگ و پرمعنا توصیف و خاطر نشان کرد :حق محوری ،حق طلبی و حق گویی از ویژگی های یک خبرنگار خوب و تاثیر گذار است .

این مدیر بانکی،ابراز کرد:خبرنگاران چشم و گوش رسانه ها و مردم هستند و با مطرح نمودن مشکلات جامعه ،مسئولان  را در شناسائی و حل مشکلات یاری می کنند.

صداقت علی ۱۷مرداد ماه را تجلی اهمیت آگاهی و اطلاع رسانی دانست و تصریح کرد :خبرنگاران به دلیل عشق و علاقه به امر اطلاع رسانی با دقت ،سرعت و جسارتی که دارند در این عرصه تلاش می کنند و وقایع ای  که  اتفاق  می افتد را در قالب خبر به مخاطبان انتقال می دهند .

وی بانک مسکن را یکی از بزرگترین بانکهای دولتی و تخصصی کشور شمرد که در عرصه صنعت ساختمان فعالیت دارد .

مدیر امور شعب بانک مسکن گیلان،متذکر شد :با عنایت به منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۱۳۹۸به سال “رونق تولید “بانک مسکن به واسطه فعالیت در بخش مسکن می تواند در تحقق شعار رونق تولید و اشتغالزائی بسیار تاثیر گزار باشد .

صداقت علی،تاکید کرد:بانک مسکن با توجه به رسالتی که دارد عزم خود را جزم نموده تا راهکارهایی را جهت بهبود عملکرد در بخش صنعت ساختمان ارایه کند.

وی بااشاره به سخنان وزیر راه و شهرسازی مبنی براتمام  پروژه های مسکن مهر تا پایان سال جاری ، از تمامی ارگانها و اشخاص موثر خواست تا تعیین تکلیف پروژها در کنارهم باشند .

نخستین بانوی مدیریت امور شعب بانکهای گیلان،مسکن مهر را یک از پروژه های ملی کشور و تنها بانکی که در این پروژه عظیم در کنار دولت بوده است را بانک مسکن برشمرد.

صداقت علی  با اشاره به اینکه از ۹۴هزار واحد مسکن مهر استان گیلان ،۸۰هزار واحد تعیین تکلیف شده اند تاکید کرد :۱۴هزار واحد مسکن مهر استان طی سال جاری تعیین و تکلیف می گردند .

وی افزایش مابه التفاوت تسهیلات مسکن مهر از ۴۰میلیون تومان به ۴۵میلیون تومان را که برای واحدهای واجد شرایط درکل کشورتصویب گردید را در تعیین تکلیف آنان بسیار تاثیر گزار خواند.

مدیریت امور شعب بانک مسکن گیلان، همچنین تسهیلات باز آفرینی بافت فرسوده مناطق شهری را در راستای رسالت و اهداف بانک دانست و ابراز امیدواری کرد که بانک درپرداخت تسهیلات  این بخش نیز سربلند خواهد بود. .در پایان این نشست از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد./منبع:سایت بانک مسکن استان

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :