کاشف اسرار-مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان از تدارک دیدن برگزاری جشن های ویژه میلاد امام هادی علیه السلام در ۲۲۰ بقعه متبرکه استان خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان،ستار علیزاده با اعلام این خبر،گفت: جشن‌های ویژه میلاد امام هادی (ع) شامگاه گذشته در شب میلاد آن امام در تعدادی از امام زادگان و بقاع متبرکه شاخص استان برگزار شد و امروز نیز در امام زادگان دیگر در حال برگزاری است.

او قرائت زیارت جامعه کبیره در شب میلاد امام هادی و مدیحه سرایی مداحان برجسته استانی و کشوری را از جمله ویژه برنامه‌های این جشن عنوان و اظهار داشت: دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت با حضور در این جشن سالروز میلاد امام هادی (ع) را گرامی داشتند.

این مسئول؛ ساده زیستی، دانش، آگاهی از اسرار، مهربانی، بخشش و احترام به اهل دانش را از ویژگی‌های اخلاقی امام هادی (ع) نام برد و خاطر نشان کرد: امام هادی علیه السلام نمونه‌ای از انسان کامل بود.

علیزاده؛برنامه‌های دهه ولایت و امامت اوقاف و امور خیریه نیز از بیستم مردادماه جاری با هدف تبلیغ پیام غدیر و تبیین جایگاه امامت و ولایت در ۲۷۰ بقعه متبرکه و امام زادگان استان گیلان با عنوان ولایت علوی اکمال دین نبوی آغاز شده و تا عید سعید غدیر ادامه دارد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :