کاشف اسرار-دهم تیر ماه امسال بود مدیر مسئول غیر بومی پایگاه خبری”خزر آنلاین”که دفتر مرکزی آن در شهر رشت استقرار دارد ،گزارشی تحت عنوان:” وقتی شهرداری لاهیجان از کلاچای مشاور حقوقی جذب می کند؟! +سند “بر روی خروجی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”حسین خاکزاد شاهان دشتی”که اهل شاهان دشت از توابع بخش لاریجان شهرستان آمل در استان مازندران می باشد چند سالی است به استان گیلان کوچ کرده است.

تاسیس شرکتی در ثبت شرکتهای سازمان منطقه آزاد انزلی،کاندیدا شدن و ناکامی در انتخابات سال ۹۲ شورای اسلامی شهر رشت،تاسیس پایگاه خبری خزر آنلاین توسط برادرش قبل از روز خبرنگار ۹۲ و اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۹۳ به صاحب امتیازی:”محسن خاکزاد شاهاندشتی و واگذاری مدیر مسئولی به”حسین”از جمله سوابق وی است.

مدیر مسئول رسانه مذکور در بخشی از گزارش منتشر شده ،نوشت:” شهردار لاهیجان مشاور حقوقی خود را از کلاچای انتخاب نموده است. این در حالی است که لاهیجان سرشار از پتانسیل جوانانی است که حاضرند بدون چشمداشت مالی به زادگاه خود خدمت کنند”.

خاکزاد شاهان دشتی،در بخشی دیگر از گزارش،نوشت:”از اعضای شورای شهر لاهیجان باید پرسید که چگونه اجازه داده اند کاظمی بی توجه به خیل جوانان با استعداد لاهیجانی دست به واردات مشاور حقوقی از کلاچای بزند؟!

وی در دفاع از شهروندان لاهیجانی و ابراز گلایه انتخاب مشاور برای شهرداری لاهیجان از کلاچای شهرستان رودسر،متذکر می شود:” اگر اعضای شورا از چنین انتصابی مطلع بودند که وای به حال تعصبشان به شهر و زادگاه و اگر هم مطلع نبودند که وای به حال نظارتشان بر عملکرد شهردار و شهرداری!”

حالیه با توجه به این که بنا نوشتار مدیر مسئول غیر بومی خزر آنلاین و بیرون زدن رگ تعصب در راستای گلایه انتخاب مشاور حقوقی از کلاچای شهرستان رودسر که تا لاهیجان استان گیلان در حدود ۲۸ کیلومتر است،پایگاه خبری کاشف اسرار،به سندی مبنی بر به کار گیری”محسن خاکزاد شاهان دشتی”به عنوان مشاور حقوقی دانشگاه گیلان که تا سال ۹۲ تداوم داشت،دست یافته است.

نتیجه تصویری برای حسین خاکزاد

از آن جایی که فاصله زادگاه برادران “خاکزاد شاهان دشتی”از شاهان دشت شهرستان آمل استان مازندران تا شهر رشت استان گیلان به عنوان محل فعالیت”محسن”به عنوان مشاور حقوقی دانشگاه گیلان (تا شش سال قبل)، ۲۹۷ کیلومتر بوده است،آیا تاکنون رگ تعصب:”حسین”بیرون زده و گزارشی مبنی بر دلایل به کارگیری برادرش در دانشگاه گیلان نوشته است و یا در سکوت خبری به سر می برد؟آیا در گیلان مشاور حقوقی وجود نداشت تا یک مازندرانی دارنده این سمت شد؟ اگر مطلبی در این باره نوشته است سند نشر بدهد

النهایه امید است تعصب و حرص جوش احتمالی مدیر مسئول رسانه مذکور مبنی بر گلایه از به کارگیری نیروی بومی داخل استان در شهرداری لاهیجان در راه رضای خدا باشد و علی الظاهر این چنین است!

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :