کاشف اسرار- سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از وقوع یک فقره سرقت از یکی از بانک های دولتی شهرستان فومن خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از پایگاه خبری پلیس ،مجید رسول‌زاده فرساد “در تشریح این خبر گفت: ساعت ۶ و ۵۰ دقیقه صبح امروز در پی دریافت گزارشی از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت از یکی از بانک های دولتی شهر فومن، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی ادامه داد:ماموران پس از حضور در صحنه مشاهده کردند که سارق یا سارقان با ایجاد یک شکاف کوچک در دیوار پشتی ساختمان بانک که به یک باغ مخروبه مشرف است به درون خزانه بانک نفوذ کرده‌اند.

این مسئول، تصریح کرد: برابر اظهارات مسئولان بانک مبلغ ۶۱۷ میلیون ریال از وجوه نقد موجود در بانک به سرقت رفته است.

رسول‌زاده اظهار داشت: ضعف در سیستم امنیتی بانک، غیرفعال بودن حسگر خزانه، نبودن نگهبان، فقدان دوربین مداربسته در قسمت پشت ساختمان، وجود باغ متروکه و نیز عدم اشرافیت عینی به قسمت‌های مختلف پشت ساختمان بانک از جمله عوامل وقوع این سرقت بوده است.

وی به تحقیقات تخصصی پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان اشاره و خاطرنشان کرد:‌ عدم رفع مشکلات سیستم امنیتی بانک‌ها و بعضاً همکاری نه چندان مناسب برخی مدیران شعب با پلیس، می‌تواند در بروز موارد مشابه اثرگذار باشد.

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان ضمن تاکید بر عزم جدی مأموران پلیس برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان بیان داشت: نتیجه نهایی اقدامات انجام شده در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد.*

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :