کاشف اسرار-مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: ۱۲ هزار دانش آموز در این استان از برنامه های طرح تابستانی نشاط معنوی بهره مند شدند.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت اداره کل مذکور، ستار علیزاده امروز با اعلام این خبر،افزود: در طرح تابستانی نشاط معنوی به منظور غنی سازی اوقات فراغت از سوی اوقاف و امور خیریه گیلان، ۵ هزار دانش آموز دوره ابتدایی و هفت هزار دانش آموز در دوره اول و دوم متوسطه از برنامه های این طرح بهره مند شدند.

وی ادامه داد: در اجرای طرح تابستانی نشاط معنوی، ۶۸ اردوی یک روزه، ۷۲ برنامه ورزشی، ۴۷ برنامه مهارتی، ۷۳ برنامه اردویی و تفریحی و ۱۰۱ برنامه آموزشی برای دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های این طرح برگزار شد.

این مسئول با بیان این که ۱۵ روحانی اعزامی و ۱۴۲ روحانی بومی در اجرای طرح نشاط معنوی همکاری کردند، خاطر نشان کرد: در اجرای این طرح، ۳۱ خیمه معرفت با حضور روحانیون و مبلغان بومی و اعزامی دایر شد.

علیزاده با اشاره به اجرای طرح نشاط معنوی در ۱۲۵ بقعه متبرکه و امام زاده استان گیلان بیان داشت: در اجرای این طرح نهادهایی از جمله بسیج، کانون، تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش، شهرداری ها، دهیاری ها و شوراها و … همکاری کردند.

وی در پایان،متذکر شد:طرح تابستانی نشاط معنوی که در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و نوجوانان با برنامه‌های مختلف آغاز شده بود، به کار خود پایان داد و در اجرای این طرح برنامه های مختلف فرهنگی ، آموزشی و تفریحی در فضای معنوی امام زادگان برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :