کاشف اسرار- مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس گیلان از افتتاح ۱۱پروژه این دستگاه اجرائی با ۳۱ کلاس درس در هفته دولت خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،علی دقیق در جلسه شورای معاونین اداره کل نوسازی مدارس استان ،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.
وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر  می توانند بهترین الگو و اسوه مدیران دولتی باشند، اظهار داشت: هفته دولت فرصت  بسیار مناسبی برای بیان  و تشریح دستاوردهای دولت است.

این مسئول با اشاره به ضرورت نگهداری از ابنیه‌های آموزشی یادآور شد: امیدواریم پس از تحویل پروژه های آموزشی، حفظ و نگهداری این میراث ماندگار مورد اهتمام قرار گیرد.

دقیق با قدردانی از تمام کسانی که در احداث پروژه های آموزشی و توسعه آن همکاری داشتند، خاطر نشان کرد: اداره کل نوسازی مدارس در هفته دولت جاری ۱۱ پروژه بالغ بر ۳۱ کلاس درس بازیربنای بالغ بر ۵هزار و ۵۰۰ مترمربع با هزینه ۱۰۰ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار می دهد.

وی ادامه داد:این پروژه ها در شهرستان های ماسال، لنگرود، رودسر، رودبار، رشت و  تالش به بهره برداری می رسد.

مدیر کل نوسازی مدارس استان در ادامه با اشاره به ضرورت استاندارد سازی گرمایشی افزود:با تلاش های صورت گرفته تا هفته دولت امسال توانستیم ۳۰ مدرسه با ۲۰ میلیارد ریال را استاندارد سازی گرایشی نماییم.
دقیق در پایان به اجرای  آسفالت محوطه مدارس نیز اشاره و تصریح کرد:تا هفته دولت امسال آسفالت محوطه۸۴ مدرسه با هزینه بالغ بر ۴۴ میلیارد ریال در سطح استان انجام شده است.​ /منبع:سایت اداره کل
پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :