کاشف اسرار-۱۶ آبان ماه ۱۳۹۵ با برگزاری مراسمی با حضور رییس پلیس گیلان،ضمن قدردانی از زحمات رییس پلیس راهور استان که به مقام بازنشستگی نائل شد،رییس پلیس سابق راهور استان قزوین به این سمت معارفه شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”تیمور شهیدی مقدم”اهل شهرستان رودبار”گیلان “بازنشسته گردید و “محمد رضا محمدی”اهل استان ایلام و متولد ۱۳۵۴ شمسی به این سمت معارفه شد.

از زمان معارفه”محمدی”به این سمت حدود ۳۴ ماه سپری شده و بنا به شنیده های موثق ،به زودی با این سمت وداع و ریاست پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان بر عهده خواهد گرفت.

بنا به اخبار دریافتی”امیر طالبی”که سالها سابقه فعالیت در پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان دارد و نیروی بومی می باشد و هم اکنون جانشین رییس پلیس راهور استان است،عهده دار سمت ریاست پلیس راهور گیلان خواهد شد.

وی متولد سال ۱۳۵۴ در رحیم آباد رودسر است و از سوابق او می توان به ریاست مرکز شماره گذاری خودرو، جانشین پلیس راه استان، جانشین پلیس راهور استان و سرپرست پلیس راهور استان اشاره کرد

نتیجه تصویری برای امیر طالبی پلیس راهور

رییس پلیس فعلی راهور گیلان علی رغم غیر بومی لکن به جای این که فعالیت روز مره داشته باشد و در کارنامه خودش رزومه ای با تصدی این پست داشته باشد،با زبانی رک و دل سوزانه و منتقدانه برای حل مشکلات ترافیکی درون شهری استان از جمله شهر رشت بارها زبان به گلایه گشود و معتقد به ایجاد جراحی بزرگ در این شهر است.

“محمد رضا محمدی”حتی امسال انتقادی صریح از مدیریت ایمنی و ترافیک شهرداری رشت درباره وضعیت نامطلوب برخی از چراغ های تقاطع های شهر رشت کرد و این امر سبب توجه و حل مشکل شد.

در زمان ریاست پلیس فعلی راهور استان فعالیت تعدادی از تقاطع های این شهر به دوربین های ثبت تخلفات رانندگی از جمله چهار راه های میکاییل،توشیبا و گلسار شروع به کار کرد و سبب ایجاد نظم ترافیکی در این نقاط شد.

ناگفته نماند در دوره فعالیت”سرهنگ محمدی”دستاوردهای دیگری به وقوع پیوسته ولی از بیان آن موارد خودداری و می توانید در نوار جستجوگر اینترنتی مطالعه کنید.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در دی ماه ۹۶پس از اطلاع از آرزوی یک کودک مبتلا به سرطان برای پلیس شدن، با دعوت از او و خانواده‌اش به ستاد راهور رشت، به آرزوهای این کودک گیلانی جامه عمل پوشاند.

پس از حضور امیرعباس ۸ ساله در مقر پلیس راهنمایی و رانندگی، ماموران راهور شهرستان او را به آرزویش برای پلیس شدن رساندند و در مراسمی صمیمانه تولد این کودک را نیز با اهدای هدایایی جشن گرفتند.

همچنین مقدمات سفر زیارتی این کودک و خانواده اش به مشهد مقدس از سوی پلیس گیلان فراهم شد تا امیرعباس به دیگر آرزوی بزرگ زندگی اش نیز برسد.

پس از برگزاری جشن تولد در ستاد راهنمایی و رانندگی شهرستان رشت، امیرعباس برای دقایقی با کارکنان راهور شهرستان به گفتگو پرداخت و ابراز امیدواری کرد که بتواند روزی با فعالیت در نقش پلیس، تخلفات را در جامعه ریشه کن کند.

در پایان این مراسم، امیرعباس کودک ۸ ساله گیلانی به همراه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان، به گشت‌زنی در سطح شهر پرداخت،البته این کودک پس از مدتی با دار فانی وداع کرد.

پایان پیام

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :