کاشف اسرار-🛂رییس پلیس راهور استان گیلان محدودیت های ترافیکی تاسوا و عاشورای حسینی در شهر رشت و مسیر های منتهی به چهار مرکز مهم حضور عزاداران و هیئت های عزاداری اعلام کرد و به متصدیان ایستگاه های صلواتی و رانندگان هم هشدار داد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،محمد رضا محمدی هنگام حضور در جوار بقعه دانای علی رشت ،طی گفتگویی فرا رسیدن ایام حزن انگیز عاشورا و تاسوعای حسینی تسلیت گفت و اظهار کرد: حضور پلیس راهور در مراسمات ملی مذهبی همواره پر رنگ‌تر از قبل خواهد بود.

وی با بیان این که پلیس راهور استان هم چون سنوات گذشته برای تردد هر چه بهتر دسته جات عزاداری در رشت به مقصد دانای علی تدابیر ویژه ای اندیشیده است،اظهار کرد:مسیر اصلی و فرعی منتهی به بقعه دانای علی و خیابان طالقانی از پل یخسازی ، رشتیان ، تقاطع معلم و بلوار حبیب زاده یکی از محدودیت های ترافیکی است

وی با قدردانی از تلاش های پرسنل و ماموران پلیس راهور استان گیلان به ویژه شهرستان رشت در کنترل و ایجاد نظم،ادامه داد: مسیر های اصلی و فرعی منتهی به حرم خواهر امام از خیابان مطهری و خیابان شریعتی هم مشمول طرح ترافیکی است

به گفته این مقام ارشد پلیس راهور استان گیلان،مسیر های اصلی و فرعی منتهی به میدان شهر داری از خیابان شریعتی ، خیابان سعدی و خیابان امام ( تقاطع حاجی آباد) و هم چنین مسیر های اصلی و فرعی منتهی به گلزار شهدای از سمت خیابان شهدا از دیگر محدودیت های ترافیکی برای امروز و فردا محسوب می شود.

محمدی ،تاکید کرد: باتوجه به تردد عزاداران و هیئت های مذهبی در این ایام در سطح معابر، از تمام عزیزان و رانندگان محترم درخواست می کنیم حتی المقدور از تردد با خودرو در مسیر های اعلامی خودداری نمایند و با پلیس در نظم بخشی مسیرها اعلام شده همکاری لازم را داشته باشند.

وی خطاب به ایستگاه های صلواتی مستقر در رشت هشدار داد: در هنگام پخش نذورات نیز باید به نحوی اقدام شود که از ایجاد گره‌های ترافیکی جلوگیری و به ماموریت خودروهای امدادی نیز خللی وارد نشود .

این مسئول از اصحاب رسانه و خبرنگار هم تقاضا کرد گره های احتمالی ترافیکی از جمله توسط دسته جات عزا داری خارج از محدوده طرح ترافیکی که سبب انسداد معابر و عدم دسترسی رانندگان به منازل خودشان می شود گزارش کنند.

محمدی در پایان،تصریح کرد از آن جایی‌ که بیشتر مردم در ایام محرم لباس مشکی و تیره بر تن دارند به رانندگان توصیه می‌شود هنگام عبور و مرور از خیابان‌ها و معابر به ویژه شب‌ها دقت بیشتری داشته باشند

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :