کاشف اسرار-۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری بود که خبر انتصاب”مهدی کاظمیان”به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی و تنها منطقه آزاد شمال کشور رسانه ای شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”وی متولد خرداد ماه ۶۱ و برادر شهید بوده با داشتن چندین سال تجربه در سمت مدیریت امور فرهنگی سازمان مذکور بر صندلی مدیریت روابط عمومی تکیه زد.

این مسئول پس از انتصاب به این سمت مهم،با تدبیری ارزشمند در ششم تیر ماه امسال نسبت به تشکیل اولین نشست گفتگوی با اصحاب رسانه به مدیریت شخص خودش اقدام کرد.

کاظمیان در این نشست با درخواست مدیر مسئول پایگاه خبری “کاشف اسرار”مبنی بر ارائه کارت تردد خودرو اصحاب رسانه فعال و دارای مجوز به پارکینگ محوطه سازمان منطقه آزاد انزلی بدون پرداخت وجه مواجه شد و قول داد کارتی اعطا کند.

با گذشت حدود ۲ ماه خوش قولی وی تحقق یافته و روند اعطای کارت به اصحاب رسانه استان آغاز شده و فقط منتظر شروع به فعالیت دستگاه های نصب شده در بدو ورود به پارکینگ بوده،لکن تا زمان استارت این دستگاه ها،دارندگان کارت می توانند با رویت کارت توسط عوامل اخذ عوارض ورود به پارکینگ از پرداخت وجه معاف باشند.

ناگفته نماند مدیر مسئول پایگاه خبری”کاشف اسرار”۱۴ آذر ماه ۹۵ در جلسه هیات مدیره موسسه خانه مطبوعات گیلان شرکت و طرح رفاهی برای اعضا ارائه کرد که یکی از آنها معافیت از پرداخت هزینه ورود به محدوده فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی بود ولی پیگیری نشد!

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :