کاشف اسرار-با حکم مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور،رئیس سابق هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) و مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منصوب کرد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت سازمان تامین اجتماعی،با حکم”مصطفی سالاری”،رضا مسرور”به این سمت منصوب ،معارفه و مشغول به کار شد.

سالاری در این جلسه که روز ۲۵ شهریور ماه برگزار شد، اظهار داشت: “از “رضا مسرور” تشکرمی‌کنم که با وجود مسئولیت بالایی که در منطقه آزاد انزلی داشتند، همکاری با ما در سازمان تأمین اجتماعی را قبول کردند”.

وی افزود: انتظار می‌رود که سازمان تأمین اجتماعی در مدیریت فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری نقش فعالتری داشته باشد و با کسب منابع درآمدی بیشتر از این حوزه، امکان ارتقاء خدمات و ایفای بهتر تعهدات سازمان فراهم شود.

به گفته این مسئول،: فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی در برخی حوزه‌ها از قبیل هلدینگ‌های تاپیکو و تیپیکو سودآوری بیشتری دارند.

سالاری،اذعان کرد: در برخی حوزه‌ها از جمله در حوزه گردشگری و هلدینگ هگتا سودآوری مورد انتظار تحقق نیافته است که باید اصلاحات لازم برای بهره‌وری بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها صورت گیرد.

وی متذکر شد: امیدواریم از تجربیات ارزشمند و توانمندی “مسرور” در حوزه اقتصادی سازمان نهایت بهره را ببریم و برای وی در کمک به فعالیت‌های سازمان آرزوی موفقیت داریم.

مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد مدیرعامل، گفت: به عنوان مشاور نقش ایجاد ایده و تفکر را پیگیری و به دنبال تحقق اهداف و سیاست‌های سازمانی خواهم بود.

“رضا مسرور” بر لزوم بازنگری در برخی فعالیت‌های اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد و افزود: با استفاده از خرد جمعی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمان برای پیشبرد برنامه‌ها تلاش خواهیم کرد.

وی همچنین روز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) معرفی و شروع به کار کرده است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :