کاشف اسرار-۲۶ دی ماه سال گذشته بود پرتال اطلاع رسانی اداره کل استاندارد گیلان از انتصاب معاونت انطباق فنی این دستگاه اجرائی به سمت سرپرست اداره کل استاندارد استان مرکزی خبری نشر داد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،از زمان انتصاب”مهناز جعفریان”به سمت جدید که اصالتا اهل “ساوه استان مرکزی هم می باشد،برخی کارکنان از وداع همکار سابق با این استان!بازگشت به زادگاه ابا و اجدادی و ارتقای سمت به مدیرکلی خوش حال هستند،البته طبق قانون خدمات مدیریت کشوری،معاون هم تراز مدیرکل است.

از زمان وداع”جعفریان”بالغ بر ۸ ماه سپری نشده و طی این مدت،شخصی عهده دار این سمت مهم نشده که طبق چارت اداری مصوب؛ادارات آزمایشگاه ها،اجرای نظارت بر آزمایشگاه ها و ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی زیر مجموعه معاون بدون متصدی فعالیت می کند.

اگر چه بدون حضور معاون ادارات زیر مجموعه فعالیت می کند و احتمالا و احیانآ اشخاص من جمله:” ارباب رجوع ها و صاحبان کالا و واحدهای صنعتی”به شخص مدیرکل مراجعه نمایند ولی انتصاب معاون می تواند تسریع گر در امورات این بخش باشد،چنان چه نیازی به معاون نبود در چارت مصوب گنجانده نمی شد.

مشخص نیست چرا طی مدت بالغ بر ۲۴۰ روز تاکنون شخصی از داخل و یا بیرون از کارکنان فعلی اداره کل استاندارد استان به سمت مذکور منصوب نشده است و در هاله ای از ابهام قرار دارد!؟ انتظار می رود هر چه سریعتر دلایل عدم انتصاب با دلایل لازم و متقن قانونی برای تنویر افکار عمومی منتشر بشود.

ناگفته نماند پیش از”مهناز جعفریان”،”مهدی محمدی کوچصفهانی”از دوره مدیرکلی”محمد علی یوسفی”عهده دار معاونت فنی اداره کل مذکور بود که بعدآ معاونت آموزش از فنی انتزاع گردید و دو معاونت جداگانه”انطباق فنی”و”آموزش استاندارد”تشکیل شد.

با بازنشستگی “یوسفی”و شروع به کار “داریوش اشکانی پور”،توانست مقتدرانه بر صندلی معاونت”آموزش”تکیه بزند و “مهدی محمدی کوچصفهانی”هم می تواند یکی دیگر از گزینه ها برای تصدی پست معاونت انطباق فنی اداره کل مذکور باشد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن مهدی-محمدی-استاندارد-گیلان.jpg است

“محمد باقر صدیق عربانی”به عنوان مسئول روابط عمومی اداره کل مذکور و فرزند امام جمعه موقت سابق شهر رشت و برادر مسوول روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان در صورت داشتن شرایط قانونی می تواند یکی از گزینه ها برای انتصاب به سمت معاونت انطباق فنی استاندارد باشد.

نتیجه تصویری برای استاندارد گیلان محمد باقر صدیق عربانی

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :