کاشف اسرار-مدیرعامل توزیع نیروی برق گیلان،گفت: در راستای پروژه حذف قبوض کاغذی برق، تعداد ۲ هزار بسته آموزشی و لوازم تحریر با هزینه ای معادل یک میلیارد ریال به دانش آموزان مناطق محروم توسط این شرکت اهداء شد.

به گزارش کاشف اسرار،”جمشید طالبی” با اعلام این خبر،اظهار کرد:وزارت نیرو در راستای حفاظت از محیط زیست از ابتدای امسال پروژه حذف قبوض کاغذی برق را از طریق شرکتهای توزیع برق سراسر کشور شروع و تا پایان شهریورسالجاری اجرایی کرد .

به گفته وی،باتوجه به صرفه جویی ریالی حاصله از این پروژه ملی و مهم ،مقرر گردید بسته های لوازم تحریر بین دانش آموزان مناطق محروم همزمان با بازگشایی مدارس توزیع بشود.

همچنین مقرر شده است در ادامه اجرای پروژه قبض سبز ( حذف قبوض کاغذی برق)  تعداد ۲۰۰۰ بسته آموزشی و لوازم تحریر با هزینه ای معادل یک میلیارد ریال به دانش آموزان مناطق محروم توسط شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان  اهداء شود

گفتنی است مدیر عامل این شرکت به همراه معاون فروش و خدمات مشترکین و با هماهنگی آموزش و پرورش استان ،امروز اول مهر در دو مدرسه ابتدایی در حاشیه شهر رشت حضور یافتند و بسته های لوازم تحریر با حضور مدیران مدارس بین دانش آموزان پسرانه و دخترانه توزیع کردند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :