کاشف اسرار-سایت سازمان بهزیستی کشور در ۱۹ خرداد ماه امسال خبری مبنی بر انتصاب مدیرکل بهزیستی استان گیلان نشر داد و با حکم”وحیدی قبادی دانا”،”حسین نحوی نژاد”به این سمت منصوب شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار ،وی بین سالهای ۸۵ تا ۸۶ و هم چنین ۹۲ سمت مدیرکلی بهزیستی گیلان بر عهده داشت در فصل بهار ۹۴ به سمت معاونت توانبخشی بهزیستی کشور منصوب شد .

این کارمند دولت به دلیل نامعلوم رسمی اردیبهشت ماه امسال با این سمت وداع و ۱۹ خرداد ماه سال جاری عهده دار مدیرکلی بهزیستی گیلان گردید و مراسم معارفه این مدیر حرفه ای میانی روز ۲۸ خرداد ماه با حضور رییس سازمان بهزیستی کشور، مسئولان استانی، شهرستانی و مددجویان بهزیستی استان در سالن بانک صادرات رشت برگزار شد.

جالب است بدانید یک روز قبل از مراسم معارفه،مدیرکل فعلی با صدور نامه ای برای ۱۹ نفر از مدیران استانی ،از آنان برای بازدید از نمایشگاه دائمی پیشگیری از اعتیاد دعوت کرد که محل نمایشگاه ذکر نشد .

“نحوی نژاد”هم چنین برای تعدادی از مدیران دعوت نامه صادر نمود که سال قبل با سمت خویش وداع و یا نام خانوادگی یکی از مدیران منطبق با سمت نبود!!! و آیا این اشتباه برای دارنده مدرک دکتری از دانشگاه معتبر کشور برازنده است؟

“پایگاه خبری کاشف اسرار”برای اثبات ادعای خویش ضمن انتشار تصویر نامه مذکور ،نام و نام خانوادگی تعدادی از مدیران که سال قبل و یا پیش از انتصاب”نحوی نژاد”به سمت فعلی با پست خویش وداع کرده بودند،نشر و قضاوت درباره سوتی این مدیر به خوانندگان واگذار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین یاری(مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان)بنا به مستندات موجود وی با این سمت در فروردین ماه امسال وداع کرد و مهدوی عهده دار این سمت شد،بنابراین دعوت”نحوی نژاد”از”یاری”اشتباه بود

عبداللهی(شهردار رشت)-وی عضو شورای اسلامی شهر رشت بوده،درج سمت شهردار برای وی نادرست و نشر اکاذیب بوده و درست این بود از”ناصر حاج محمدی”که چند روز قبل به سمت شهردار معارفه شد،دعوت می کرد

سرهنگ خیرخواه(معاون اجتماعی نیروی انتظامی گیلان)وی با این سمت در سال گذشته وداع کرده و مدیرکل فعلی بهزیستی استان اشتباه کرد و اگر دقت و سوال می کردند،”سرهنگ رسول زاده فرساد” عهده دار این سمت قبل و زمان صدور دعوت نامه بودند.

محمدی(مدیرکل کمیته امداد گیلان)با این سمت در آبان ماه سال گذشته وداع کرد و اهرابی به سمت مدیرکل منصوب شد.

این گزارش را با سخنان گهربار امیر المومنین علی (ع) و فرموده ای از رهبر انقلاب به پایان می رسانیم:

امام علی(علیه السلام) در نامه به مالک اشتر می فرماید: «افراد با تجربه را به عنوان کارگزار انتخاب نما»

رهبر انقلاب: افراد، مسئولین، خودشان را در معرض نقد و انتقاد قرار بدهند و پاسخگو باشند و پاسخ بدهند و تبیین کنند. خیلی از اوقات اگر چنانچه یک انتقادی به کسی بشود، این فرصتی است برای او که بتواند ذهن ها را روشن کند، تبیین کنند، حقیقت را بیان کنند؛ خیلی چیز خوبی است.۱۳۸۸/۰۳/۲۹

در کنار این، نظام پاسخگویی را برای خودتان متحتم بدانید. واقعا وزیر در حوزه‌ی کار خودش، مدیران وزارتی در حوزه‌ی کار خودشان، معاونان هر کدام در حوزه‌ی کار خودشان پاسخگو باشند. یعنی هم در برابر خطایی که انجام می‌گیرد، واقعا پاسخگو باشند؛ هم در برابر کار لازمی که باید انجام می‌گرفته و انجام نمی‌گیرد، پاسخگو باشند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :