کاشف اسرار- معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان از راه اندازی دستگاه «شتاب دهنده خطی رادیوتراپی» جهت پذیرش و درمان بیماران مرکز آموزشی درمانی رازی رشت، خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از وبدا،عباس صدیقی نژاد در جلسه هماهنگی راه اندازی دستگاه شتاب دهنده خطی رادیوتراپی، هدف از تشکیل این جلسه را انجام هماهنگی های لازم جهت راه اندازی این دستگاه برای پذیرش و درمان بیماران مرکز آموزشی درمانی رازی رشت، عنوان کرد.

وی افزود: در بحث اعتبارات و تعهدات دانشگاه به طرف مقابل قرارداد و دریافت مجوزهای لازم، از تمام توان خود در حداقل زمان ممکن بهره می گیریم.

قرارداد نگهداری و بخش فنی دستگاه- راهنمای استفاده از دستگاه– صدور مجوزهای لازم جهت کار با اشعه و انرژی اتمی، تشکیل تیم های لازم جهت اجرایی شدن پروژه و بحث نوسانات برق و دستگاه UPS ، از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.   

 گفتنی است: جلسه هماهنگی راه اندازی دستگاه شتاب دهنده خطی رادیوتراپی، صبح امروز(چهارشنبه)، با حضور معاونین توسعه مدیریت و درمان دانشگاه، رییس و مدیر مرکز آموزشی درمانی رازی رشت، جمعی از مسوولان دانشگاه و نمایندگان شرکت مهندسی– مطلب عارفان– در سالن اجلاس معاونت توسعه برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :