کاشف اسرار-مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان بهره‌برداری از مجتمع تجاری‌رفاهی نور امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) شهرستان آستارا را عامل توسعه در بقاع متبرکه این شهرستان دانست.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از خبرگزاری فارس از آستارا، ستار علیزاده امروز در جریان بازدید از مجتمع تجاری‌رفاهی نور امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) این شهرستان با بیان اینکه مساحت پروژه مذکور دو هزار و ۱۰۰ مترمربع در دوطبقه است، اظهار کرد: تاکنون برای اجرای این پروژه چهار میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه برای طبقه هم‌کف مجتمع تجاری اقامتی نور امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) شهرستان آستارا در فاز نخست، یک‌میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان هزینه شده، گفت: مجتمع مذکور در فاز نخست، ۲۴ واحد خدماتی و تجاری اعم‌از رستوران و مغازه دارد.

این مسئول کاربری فاز دوم مجتمع تجاری‌رفاهی نور امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) شهرستان آستارا را هتل‌آپارتمان با ۱۲ سوئت کامل دارای حال، پذیرایی، اتاق‌خواب، آشپزخانه و بخش پذیرش دانست و افزود: برای فاز دوم پروژه مذکور، دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

به‌گفته علیزاده از میزان اعتبار هزینه‌شده برای مجتمع تجاری‌رفاهی نور امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) شهرستان آستارا یک‌میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان آن از محل درآمدهای امام‌زادگان این شهرستان و ۴۰۰ میلیون تومان نیز از محل اعتبارات دولتی به‌صورت اوراق است.

این مسئول،متذکر شد:در حال حاضر برای ۳۸ نفر در مجتمع تجاری‌رفاهی نور امام‌زادگان ابراهیم و قاسم (ع) اشتغال‌زایی صورت گرفته است،

علی زاده، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود سالانه این مجتمع نزدیک به ۲۵۰ میلیون تومان درآمد داشته باشد که با بهره‌برداری آن توسعه امام‌زادگان این شهرستان سرعت می‌گیرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :