کاشف اسرار-شنیده ها حکایت از این دارد در آینده معاون فعلی امور فرهنگی سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت سرپرست سازمان زیبا ،منظر و فضای شهری این نهاد می شود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار از کربلا،بنا به شنیده ها،زینب فلک دوست”که از اردیبهشت ماه سال گذشته جایگزین حمید رضا آزمون”شده،در آینده پست”سجاد محجوب”از نیروهای قراردادی و دارای مدرک کارشناسی ارشد بر عهده خواهد گرفت.

فلک دوست”فرزند شهید و از کارکنان رسمی از حمایت احتمالی محمد حسن علی پور کسبخی”برخوردار بوده”و سجاد محجوب”هم دارای ارتباط خوبی با”سید امیر حسین علوی امندانی”برخوردار است به طوری که به همراه وی طی روزهای اخیر به همراه رییس سابق شورا در سفر به کربلا دیده شد.

“محجوب”از زمان سرپرستی “فرامرز جمشید پور”در سال ۹۶ عهده دار این سمت شده است.

ناگفته نماند”بابک بهاری دلیوند”متولد رشت و اصالتا برای روستای دلیواندان شهرستان صومعه سرا می باشد و در روره مدیرعاملی”علی رضا قانع صومعه سرایی”عهده دار مسئولیت دفتر وی در سازمان فرهنگی شهرداری بود،با انتصاب”علی رضا حسنی لفمجانی”عهده دار ریاست اداره فرهنگی سازمان مذکور شد و احتمال دارد جایگزین”فلک دوست بشود”

پایگاه خبری و تحلیلی”کاشف اسرار”به تنهایی قادر به تایید یا تکذیب این موضوع نمی باشد و باید منتظر ابلاغ های احتمالی ماند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :