کاشف اسرار- فرمانده ناجا از صدور ۶۰۰ هزار برگ تردد موقت در اوج ترددها برای زائران اربعین و هم چنین خروج ۳ میلیون و ۷۰ هزار نفر زائر ایرانی برای حضور در مراسم اربعین از مرزهای کشور خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان،حسین اشتری فرد در دیدار روز جاری با”رسول فلاحتی”با قدردانی از هدایت ها و حمایت های حجت الاسلام شیخ رسول فلاحتی از نیروی انتظامی در گیلان گفت: ان شاالله این هدایت ها و حمایت ها ادامه پیدا می کند.

وی به حضور فعال نیروی انتظامی در تمام عرصه ها اشاره کرد و افزود: نمونه بارز و موثر فعالیت ناجا در اربعین بود.

این مقام ارشد ناجا با بیان اینکه تمام زائران اربعین براساس ضوابط و قوانین و اسناد معتبر امسال از مرز عبور کردند، تاکید کرد: سال جاری مشکل امنیتی نداشتیم ضمن اینکه شاهد افزایش ۲۰ درصدی تردد خودروهای شخصی بودیم که با کاهش تصادفات همراه بود.

اشتری فرد از صدور ۶۰۰ هزار برگ تردد موقت در اوج ترددها برای زائران اربعین خبر داد و بیان کرد: امسال کمتر فردی بود که به مرز بیاید و نتواند به زیارت نرود.

وی به خروج ۳ میلیون و ۷۰ هزار نفر زائر ایرانی برای حضور در مراسم اربعین از مرزهای کشور اشاره کرد و یادآور شد: حدود ۳۰۰ هزار نفر زائر اربعین خارجی از مرزهای ایران خارج شدند.

به گفته رئیس پلیس ناجا، امسال در مجموع حدود ۷ میلیون نفرورود و خروج زائر اربعین از مرزهای جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.

اشتری فرد با اشاره به اینکه در تمام مناسبت ها ناجا از آمادگی لازم برخوردار است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی از اعتماد خوبی بین مردم برخوردار است.


پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :