کاشف اسرار-سرپرست پلیس راهور گیلان ،تاکید کرد:ب رای داشتن ترافیک روان و ایمن باید هرچه سریع‌تر در خصوص هوشمند‌سازی جریان مدیریت و نظارت بر ترافیک اقدام کنیم و این موضوع نیز در استان به ویژه کلان شهر رشت در اولویت مدیران شهری قرار دارد.

به گزارش کاشف اسرار “امیر طالبی” امروز از کاهش ۵۰ درصدی جان باختگان تصادفات درون شهری استان گیلان در مهر ماه سال جاری خبر داد .

وی خاطر نشان کرد: با همکاری مردم در رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، مساعدت دست‌ اندرکاران ترافیک شهری و تلاش‌های پلیس شاهد کاهش ۵۰ درصدی جانباختگان حوادث رانندگی منجر به فوت در معابر درونشهری گیلان برابر آمار پزشکی قانونی استان هستیم.

این مقام انتظامی افزود: در این مدت مجروحان تصادفات رانندگی ۹ درصد افزایش داشته که این نشان دهنده فرآیند درست چرخه ترافیک است که بیانگر کاهش شدت تصادفات است.

طالبی،معتقد است: بنابراین کاهش تصادفات منجر به فوت در استان، اتفاقی نبوده و با برنامه‌ریزی، پیگیری و اقدامات موثر همه دست‌اندرکاران ایمنی ترافیک و همکاری مردم حاصل شده است.

وی متذکر شد: در تصادفات خسارتی نیز کاهش ۳۷ درصدی را شاهد هستیم و در مجموع تصادفات استان در مهر ماه امسال کاهش ۳۳ درصدی داشته است.

سرپرست پلیس راهور گیلان،یاد آور شد: پلیس راهور ناجا در سال ۹۸ کاهش ۱۲ درصدی جانباختگان حوادث رانندگی را هدف خود تعیین کره است.

وی بیان کرد:امیدواریم با ادامه این روند مثبت در گیلان که بدون تردید با همکاری مردم و همه مسؤولان استان حاصل شده است در پایان سال به توانیم اهداف از پیش تعیین شده را محقق کنیم.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :