کاشف اسرار- مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان از تدارک دیدن برگزاری دومین نمایشگاه توانمند های ورزش استان با مشارکت هیات های ورزشی ،سازمان های مردم نهاد و برخی ادارات در سالن یادگار شهر رشت خبر داد .

به گزارش کاشف اسرار،مهرداد ورزل دوست امروز با اعلام این خبر به حضور دهها هیات ورزشی و اداره هایی که ارتباط مداوم با حوزه ورزش و جوانان دارند اشاره کرد.

به گفته وی، این نمایشگاه علاوه بر اینکه گام هایی را در ایجاد جو همگرایی بین عوامل اثرگدار ورزش استان برخواهد داشت ، زمینه ساز یک حرکتی می شود که مردم از نزدیک با هداف ورزش و نیز چگونگی خدمات رسانی به ورزشکاران آشنا شوند .

این مسئول یکی از کارهای جانبی این نمایشگاه را توجه به طرح استعدادیابی رایگان و نیز آموزش ورزش کاران در همه رشته های ورزشی بیان کرد.

ورزل دوست افزود: علاقه مندان می توانند از ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه جاری با مراجعه به مجموعه ورزشی یادگار امام رشت به جز بهره مندی از این طرح ارزشمند ،از خدمات رایگان مشاوره ورزشی ،تغدیه ، مکملها و طراحی تمرین ، مشاوره ازدواج و خانواده ، کتابهای آموزشی و علمی ، پزشکی ورزشی ، فرهنگی هم استفاده کنند .

وی یاد آور شد :در نمایشگاه دستاوردهای ورزش استان گیلان سازمان های مردم نهاد و برخی ادارات استان گیلان حضور فعال خواهد داشت. /منبع: پایگاه خبری ورزش و جوانان استان

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :