📸 با مشاهده پرتال اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان گیلان که لحظاتی قبل استخراج و ثبت شده است، نشان از آن دارد که آخرین خبر بارگذاری شده با تیتر:”کسب یک مدال توسط بانوی ووشوکار گیلانی در مسابقات کشوری“در ۲۱ آبان ماه جاری است .

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،خواب پائیزی چند روزه سایت مذکور در حالی می باشد دومین نمایشگاه توانمند های ورزش گیلان ۲۱ تا ۲۳ آبان در رشت برگزار شده و تا لحظه انتشار این گزارش تاکنون خبری درباره برپایی نمایشگاه منتشر نشده است و جای تعجب دارد!

آیا دستگاه اجرائی مذکور مسئول روابط عمومی ندارد تا پرتال خود را به روزرسانی کند یا “مریم بخشی “مدیرکل ورزش و جوانان استان” نسبت به انعکاس رویدادها، فعالیت ها و عملکرد زیر مجموعه خود بی تفاوت است؟

ناگفته نماند مدیرکل ورزش و جوانان استان بنا به مستندات موجود نسبت به اجرای صحیح قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بی تفاوت می باشد به طوری که از سال گذشته تاکنون به فرم ارائه شده به صورت حضوری درباره معرفی مالک باشگاه فوتبال داماش بی تفاوت است.

بخشی حتی به مصوبه شورای عالی اداری در راستای حقوق شهروندی در نظام اداری بی تفاوت بوده به طوری که در اوایل دوره انتصاب “مهرداد ورزل دوست”به عنوان مسئول روابط عمومی اداره کل نسبت به برگزاری نشست خبری تبعیضی ار حیث دعوت خبرنگاران اقدام کرد و این امر تخلف محرز است.

اقدام”بخشی”و “ورزل دوست” مصداق بارز بی توجهی به بند ۱۱ ماده هشتم مصوبه شورای عالی اداری  در راستای حقوق شهروندی در نظام اداری و ابلاغ رئیس جمهوری دولت تدبیر و امید در اسفند ماه ۹۵ است.

این امر نشان دهنده این است مصوبه شورای عالی اداری و ابلاغ”حسن روحانی برای این مدیر استانی و کارمند تحت امرش اهمیتی ندارد و این تخلف قابل پیگردد اداری و قضایی است .

[Photo]

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :