کاشف اسرار-نماینده مردم رشت و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از افزایش ناگهانی قیمت بنزین به شدت انتقاد کرد و اوج بد سلیقگی و بد اخلاقی در حق الناس مردم است و تاکید کرد:مجلس ساکت نمی نشیند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،غلام علی جعفر زاده ایمن آبادی پس از اعلام افزایش نرخ قیمت بنزین توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران در ساعت ۲۳:۵۵ دیروز و اجرای آن از ساعت صفر بامداد امروز با انتشار پست های توئیتری و اینستاگرامی به شدت از این اقدام دولت انتقاد کرد.

وی نوشت:دولت از ابتدا می توانست اصلاح قیمت های حمل های انرژی را بر اساس قانون هدف مندی یارانه ها انجام دهد.

این مقام با اذعان بر این که دولت ۶ سال اصلاح ساختار اقتصادی را مسکوت گذاشت،معتقد است:افزایش نرخ بنزین در شب میلاد و ۱۰۰ روز مانده به انتخابات مجلس،اوج بد سلیقگی و بد اخلاقی در حق الناس مردم است و مجلس ساکت نمی نشیند.

پیشنهاد به جعفر زاده ایمن آبادی:حال شما منتقد دولت شدید و به عدم اصلاح قیمت های انرژی بر اساس قانون هدف مندی یارانه ها به مدت ۶ سال اعتراض کردید،اینک سئوال می شود آیا طی این مدت از عدم اجرای قانون به دیوان عدالت اداری و سایر مراجع قانونی شکایت کرده اید؟

اگر شکایت کرده اید مستندات آن را هر چه سریعتر جهت تنویر افکار عمومی انتشار بدهید در غیر این صورت وقتی شما با شخص رئیس جمهوری و حتی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه همواره مورد حمایت قرار می دادید و “حسن روحانی”و”محمد باقر نوبخت حقیقی”به شما ابراز محبت می کردند،آیا انتقاد شما در ۱۰۰ روز مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی جای سوال در اذهان عمومی نیست؟

86622_orig
نتیجه تصویری برای جعفر زاده و حسن روحانی

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :