کاشف اسرار- مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مسئولان باید از افزایش گرانی‌ها جلوگیری کنند گفت: تحقق این امر تدبیر درست دولت را می‌خواهد تا مردم در رفاه و آسایش قرار بگیرند و نباید برای مردم آن‌قدر مشکل ایجاد شود که دشمنان از این مشکلات سوءاستفاده کنند.

غلامحسن تسخیری در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در رشت با بیان اینکه امنیت امروز جامعه را مدیون خون شهید رضایی‌ها هستیم، اظهار داشت: شهدا جان‌فشانی کردند تا امروز کشور ما امنیت داشته باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه جوانان ما باید راه شهدا را ادامه دهند، افزود: دشمنان ما برای اغتشاشات اخیر، برنامه‌ریزی کرده بودند و اگر رشادت‌های نیروهای امنیتی نبود، آرامش و امنیت امروز را نداشتیم.

وی با بیان اینکه شهدای ما ادامه‌دهنده راه امام حسین (ع) هستند عنوان داشت: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست و ما باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.

تسخیری با اشاره به اینکه حضور مردم گیلان در تجمع محکومیت اغتشاشات اخیر پشتوانه خوبی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: قطعاً مردم با تمام مشکلاتی که وجود دارد پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مسئولان باید از افزایش گرانی‌ها جلوگیری کنند گفت: تحقق این امر تدبیر درست دولت را می‌خواهد تا مردم در رفاه و آسایش قرار بگیرند و نباید برای مردم آن‌قدر مشکل ایجاد شود که دشمنان از این مشکلات سوءاستفاده کنند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :