کاشف اسرار- شهردار لاهیجان از معرفی مسئول ناحیه در محلات این شهر خبر داد و گفت: ریش سفیدان به عنوان الگو محلات هستند و ما باید از آنها بهره معنوی ببرم،ضمن این که نمایندگان شهرداری در محلات در مورد تفکیک زباله، منظر شهری، مرمت آسفالت معابر و حل مشکلات محله تلاش خواهند کرد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت شهرداری لاهیجان،مسعود کاظمی لیچائی در جلسه ای با حضور اعضای هیات امنای مساجد محلات شهر لاهیجان در سالن جلسات شهرداری افزود: در نظر داریم با مشورت هیات امنای مساجد کار جدیدی را شروع کنیم و توجه به محلات را به صورت ویژه پیگیری نماییم.

وی خاطر نشان کرد: شهر لاهیجان دارای ۱۶۰۰ هکتار است و با توجه به امکانات، مساحت و تعداد پرسنل تلاش خواهیم کرد در شأن محلات و بزرگان آن تلاش کنیم.

این مسئول با تصریح بر این که ریش سفیدان به عنوان الگو محلات هستند و ما باید از آنها بهره معنوی ببرم،متذکر شد: نمایندگان شهرداری در محلات در مورد تفکیک زباله، منظر شهری، مرمت آسفالت معابر و حل مشکلات محله تلاش خواهند کرد.

کاظمی لیچائی اضافه کرد: هیات امنای محلات می توانند با شهرداری در زمینه های مختلف مشارکت کنند و اگر این مشارکت نباشد، مدیریت شهری موفق نخواهد بود.

وی گفت: جلسات بعد با هیات امنا و شهروندان در مساجد برگزار خواهد شد و تصمیم داریم اقداماتی را انجام دهیم که تاکنون هیچ شهرداری انجام نداده و می خواهیم با کمک همدیگر دغدغه های شهروندان را کم کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان در این جلسه گفت: اعضای شورا از پیشنهاد شهردار برای انتخاب یک نفر مسئول محلات استقبال می کنند.

جواد نجار تمیزکار افزود: این ارتباطات و هم اندیشی ها باعث نزدیکی هیات های امنا و مدیریت شهری شده و خواسته های مردم از طریق هیات امنای مساجد در اختیار مدیریت شهری قرار خواهند گرفت.

وی اضافه کرد: از شهردار و مجموعه شهرداری برای تلاش در زمینه خدمات رسانی به شهروندان و ابتکار در این زمینه قدردانی می کنیم و امیدواریم که مثل همیشه این بار هم الگو باشیم.

حجت طیران عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان هم در این جلسه از حضور و هم اندیشی هیات امنای مساجد قدردانی کرد.در این جلسه هیات امنای مساجد ضمن قدردانی از پیشنهاد شهردار لاهیجان برای معرفی نماینده شهرداری در محلات، به بیان دغدغه های خود پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :