کاشف اسرار-مدیرکل بهزیستی گیلان با تاکید بر این که بزرگترین استراتژی های جنگی در غالب بسیج معنا پیدا می کند و آن چیزی که بسیج را امروزه بسیج کرده است ، همان اتکای بی نظیر به خداوند از عبرت های عاشورا ، رهبری بی نظیر ، در خط رهبر بودن و اتکای به خود است .

به گزارش کاشف اسرار،حسین نحوی نژاد صبح امروز در همایش گرامی داشت روز بسیج طی سخنانی گرامیداشت هفته بسیج به خانواده معزز شهدا ، ایثارگران و مقام معظم رهبری و دلسوزان به نظام تبریک گفت.

وی اظهار کرد: از ویژگی های انقلاب اسلامی ما این است که در هر حادثه ی تلخی که رخ می دهد تلخی های ظاهر ، عبرت های زیادی هم می تواند داشته باشد ، ما از این عبرت ها در انقلاب هم زیاد داشتیم

این مسئول،خاطر نشان کرد: در جریان پیروزی انقلاب می بینید که خوشبینانه ترین و خوشبین ترین استراتژیست های دنیا نیز حدس نمی زدند که در عرض یکسال طومار رژیم پهلوی بسته شود .

نحوی نژاد،ادامه داد:در حالی که ابرقدرت ها ایران را جزیره ثبات در منطقه نامیده بودند ، چرا که در تفکر رهبری امام ، اتکای بی مانند و بی نظیری به یگانه هستی وجود داشت که انقلاب را پیروز کرد .

به گفته وی، در جنگ تحمیلی که تمامی دنیا به جنگ ایران آمده بودند اما بسیجیانی که در عنفوان جوانی بودند کشتی جنگ را به جلو حرکت می دادند .و به راستی که اگر هدف درست باشد یک جوان هم می تواند ، فرمانده جنگ باشد.

مدیرکل بهزیستی گیلان؛اتکای بی حد و حصر به خداوند باری تعالی،در خط مقام معظم رهبری بودن و اعتماد به خود را از مهمترین عوامل موفقیت ذکر کرد.

نحوی نژاد ،تاکید کرد: بزرگترین استراتژی های جنگی در غالب بسیج معنا پیدا می کند ، آن چیزی که بسیج را امروزه بسیج کرده است ، همان اتکای بی نظیر به خداوند از عبرت های عاشورا ، رهبری بی نظیر ، در خط رهبر بودن و اتکای به خود است .

این همایش با حضور مدیرکل بهزیستی ،مدیرکل بنیاد حفظ و نشر آثارو ارزش های دفاع مقدس ، سرهنگ عباس حسینی مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان ، ام الشهید عشوری شهید امنیت ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید ارشاد بهزیستی ، مسئول اقامه نماز ، معاونین ، روسای شهرستانها و جمعی از بسیجیان و همکاران در سالن باغچه بان بهزیستی گیلان برگزار شد .

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :