کاشف اسرار- معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه گفت: دشمنان به دلیل شکست های مداومشان در برابر ملت ایران دنبال انتقام هستند و در تلاش هستند که به انقلاب ما لطمه بزنند اما باید بدانند که این آرزوی خود را به گور می‌برند.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از خبرگزاری بسیج ،علی‌اکبر پورجمشیدیان امروز در مراسم معارفه فرمانده جدید لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در رشت با بیان اینکه بسیج پدیده ای کم نظیر در انقلاب است اظهار داشت: همواره بسیج نقش کلیدی در عرصه های گوناگون انقلاب داشته است.

وی با اشاره به اینکه بسیج در عرصه علمی، فرهنگی، سیاسی و سازندگی نقش اول را دارد افزود: بسیجیان دلسوز انقلاب هستند و در دوران دفاع مقدس، سازندگی، ایجاد امنیت در مرزها و در این چند روز گذشته که دشمنان در حال ایجاد فتنه بودند، بسیج نقش اصلی را داشت.

این مقام سپاه با بیان اینکه اگر بسیج و بسیجیان نبودند ما قطعا در برابر سیل خروشان دشمنان تاب تحمل را نداشتیم گفت: آنچه باعث سرافرازی انقلاب اسلامی است حضور پر رنگ بسیج و بسیجیان است و بسیجیان ما خالصانه در چند روز گذشته برای حفاظت از انقلاب به میدان آمدند.

پورجمشیدیان با اشاره به اینکه اشرار حتی به زندگی مردم رحم نکردند بیان کرد: تدابیر ارزشمند سردار عبدالله‌پور، فرمانده سپاه قدس گیلان، به منظور کنترل فتنه در گیلان جای تشکر دارد و مردم استان گیلان نیز با بصیرت عمل کردند و نگذاشتند در این استان فتنه‌ای ایجاد شود و محکم در برابر اغتشاشگران ایستادند.

وی با بیان اینکه دشمنان به بهانه گرانی بنزین فتنه ای گسترده را با امکانات ، تجهیزات و نیروهای تربیت شده بر پا کردند تصریح کرد: مردم ما در ۴۸ ساعت بساط این اشرار را جمع کردند و بسیجیان، پاسداران و نیروهای انتظامی محکم و جانانه در مقابل این اغتشاشگران ایستادند و دشمنان یک سیلی سخت دیگر خوردند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمیینی سپاه با بیان اینکه تلاش های سردار حق بین و قدرت فرماندهی ایشان در ماموریت های مختلف ستودنی است گفت: سردار حق بین جزء فرماندهان خوب سپاه است که در کنار فرماندهی قدرت آموزش بالایی را نیز دارند. 

پور جمشیدیان با اشاره به اینکه اکثر افتخاراتی که در جبهه مقاومت به دست آوردیم به دلیل رشادت ها و فرماندهی سردار حق بین بود افزود: در کشور ما فرماندهانی به مانند سردار حق بین باید افزایش پیدا کند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :