کاشف اسرار- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان ،گفت: از هفته پیش تاکنون ۶۷۰ هزار و ۸۸۸ خانوار معادل یک میلیون و ۸۴۹ هزار و ۱۲۶ نفر بسته حمایتی دولت را دریافت کرده اند.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ،عباس علی زاده سروندی امروز با اعلام این خبر،اظهار کرد : از مجموع جمعیت ۲ میلیون و ۵۶۰ هزار نفری استان، حدود ۸۷۰ هزار و ۳۷۳ خانوار شامل ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر یارانه می گیرند .

وی ادامه داد: از هفته ی پیش تاکنون ۶۷۰ هزار و ۸۸۸ خانوار معادل یک میلیون و ۸۴۹ هزار و ۱۲۶ نفر بسته حمایتی دولت را دریافت کرده اند.

این مسئول؛متذکر شد: آن دسته از افراد سرپرست خانوار که کمک هزینه ی معیشت اخیر به حسابشان واریز نشده، می توانند با ارسال کد دستوری : ( کد ملی #۶۳۶۹* ) درخصوص رسیدگی به درخواست خود اقدام کنند.

به گفته علیزاده سروندی، حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از وارد کردن کد ملی از طریق کد دستوری #۶۳۶۹*، پیامکی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اقدام کننده ارسال می شود و متقاضی ۴۸ ساعت وقت دارد مراحل درخواست خود را تکمیل کند .

وی تصریح کرد: پس از اتمام این مراحل، ۲۰ روز وقت لازم است تا کارشناسان مربوطه با بررسی شرایط و درخواست ارسالی، نتیجه را اعلام نمایند.

این مدیرکل از متقاضیان دریافت کمک هزینه معیشتی خواست به جای مراجعه به دستگاه‌های دولتی، درخواست خود را فقط از طریق این کد دستوری دنبال کنند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :