کاشف اسرار- معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه در فتنه‌ها در ابتدا باید بر اساس یقین عمل نموده و از شک و شبهات و شایعات تبعیت نکنند گفت: از جمله رموز پیروزی در فتنه‌ها و آزمایشات الهی که در انقلاب ما هم کم نبوده صبر و استقامت در برابر ناملایمات است.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از خبرگزاری بسیج ،امین یادگاری شب گذشته در اجتماع بسیجیان مسجد علی ابن ابی طالب(ع) در رشت ،اظهار کرد:باید روند فتنه در طول دوران زندگی بشریت و علل و عوامل شکل‌گیری و بسترهای آن را بررسی کرد.

وی خاطر نشان کرد: بنا به فرمایش امیر المومنین(ع) «جوامع، گریزی از فتنه ندارند» ، اما باید در فتنه‌ها چند محور را مد نظر قرار دهند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه در فتنه‌ها در ابتدا باید بر اساس یقین عمل نموده و از شک و شبهات و شایعات تبعیت نکنند افزود: مردم باید بادقت، روشن‌بینی و حقیقت‌بینی به شدت از شخصیت محوری بپرهیزند و در آخر تبعیت از ولی زمان خود نمایند.

یادگاری با اشاره به اهمیت اطاعت از ولی فقیه گفت: هر جا در طول تاریخ مردم از ولی خود تبعیت کردند و از شبهات دوری کردند و به میدان آمدند، پیروز شدند و هر وقت، ولی زمان را تنها گذاشتند و به دنبال راحت طلبی و رفاه زدگی رفتند ، نابود شدند.

وی رمز بقای نظام اسلامی را تبعیت از ولی زمان دانستند و افزود: از جمله رموز پیروزی در فتنه‌ها و آزمایشات الهی که در انقلاب ما هم کم نبوده صبر و استقامت در برابر ناملایمات است که خداوند در هر دو مورد نوید نصرت داده است.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :