کاشف اسرار-مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: افتخار سپاه این است که در طول تاریخ انقلاب در مقابل مفسدان ایستاده است.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از خبرگزاری بسیج ،غلامحسن تسخیری در یادواره شهدای صالحین در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) سپاه قدس گیلان در رشت اظهار داشت: مهم‌ترین دغدغه پیامبراکرم(ص) اداره جامعه اسلامی بعد از خودشان بود.

وی با اشاره به ابلاغ ولایت امیرالمومنین(ع) در شرایطی سخت و دشوار توسط پیامبراکرم(ص) عنوان داشت: امام خمینی(ره) نیز در وصیتشان بر جلوگیری از ورود نااهلان به انقلاب تاکید کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه پیامبراکرم(ص) در آخرین سخنرانی خود و در سلامت کامل بر مسئله ولایت حضرت علی(ع) تاکید کرد گفت: بنا به روایتی از پیامبراکرم(ص)، رحم کردن به مسلمانان و حفظ احترام بزرگان از جمله ویژگی حاکمان نظام اسلامی است.

وی با انتقاد از عدم تبعیت برخی مسئولان از رهنمودهای مقام معظم رهبری تصریح کرد: نتیجه عدم پیروی این مسئولان از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، بروز تنش و ناآرامی در جامعه است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اعلام اینکه بنا به روایت پیامبر‌اکرم(ص)، مسئولان نظام اسلامی نباید مردم را فقیر کنند افزود: تامین رفاه برای مردم وظیفه حاکمان جامعه اسلامی است.

تسخیری با تاکید بر اینکه مسئولان نظام اسلامی نباید به گونه‌ای عمل کنند که ثروتمندان، فقرا و ثروتمندان رو مورد ستم قرار دهند خاطرنشان کرد: حاکمان نظام اسلامی باید به دانشمندان خود احترام بگذارند.

وی با اشاره به برخورد نادرست مسئولان با دانشمندان هسته‌ای کشور بعد از برجام تصریح کرد: این مسئولان نه تنها با بی‌احترامی دانشمندان کشور را بیکار کردند بلکه باعث شدند تا بعضی از آن‌ها به خارج کشور بروند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اعلام اینکه امروز برخی در تلاش هستند تا اسلام، اقتصاد، فرهنگ و سیاست ما را آمریکایی کنند گفت: از جمله تاکیدات دین ما برائت جستن از کفار و دشمنان اسلام است و این امر به معنای مقابله و مبارزه با این افراد است.

تسخیری با اشاره به تلاش‌های دشمنان انقلاب اسلامی برای نفوذ به داخل کشور عنوان داشت: بنا به روایتی از امام رضا(ع)، باید از افرادی که انسان‌های صالح و شایسته را کنار می‌زنند و افراد ناشایست را در حاکمیت نظامی اسلامی ورود می‌دهند برات جست و مبارزه کرد.

وی با تاکید بر اینکه سپاه با اهل نفاق و نفوذ بدون تعارف برخورد می‌کند اظهار داشت: روشنگری و بصرت‌افزایی در جامعه به منظور شناسایی این افراد برای مردم و همچنین برخورد با اهل نفاق و نفوذ وظیفه سپاه است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه افتخار سپاه این است که در طول تاریخ انقلاب در مقابل مفسدان ایستاده است گفت: متاسفانه امروز عملکرد برخی مسئولان سبب بدبینی و فقر مردم شده است.

تسخیری با بیان اینکه بنا به روایت امام رضا(ع) باید از افرادی که انسان کار نابلد را در نظام اسلامی به مسئولیت می‌رسانند برائت جست افزود: متاسفانه شاهد هستیم امروزه برخی افراد بدون داشتن هیچگونه سابقه‌ای و صرفا به دلیل فعالیت سیاسی در جناح سیاسی و ایام انتخابات مسئولیت می‌گیرند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :