کاشف اسرار-وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه مراسم اختتامیه هفته جهانی کارآفرینی انجام سه سفر غیر زیارتی در طول سال و داشتن ملک با قیمت بیش از ۹۰۰ میلیون تومان را مستمسکی برای حذف برخی از افراد یارانه بگیر به دنبال افزایش سه برابر قیمت بنزین قرار داده است.

به گزارش کاشف اسرار،محمد شریعت مداری د انجام سه سفر خارجی در طول سال را مورد بهانه قرار داده در حالی امکان دارد برخی از افراد از سوی اشخاص دیگر اعزام بشوند و هزیته آن را پرداخت کنند.

به طور مثال امسال خبرنگاری برای شرکت در نمایشگاه ارمنستان از سوی یک از تولید کنندگان مواد غذایی جنوب استان گیلان عزیمت کرد

هم چنین داشتن ملک بالای ۹۰۰ میلیون تومان هم مورد پذیرش نیست زیرا به عنوان مثال طبق آگهی نشر یافته روز جاری در سایت”دیوار ملکی در “محدوده بیمه شهرک اکباتان” با مساخت ۶۲ متر و سال ساخت ۱۳۹۰ شمسی ۸۵۰ میلیون تومان نرخ گذاری شده است و این شهرک در غرب تهران و منطقه ای دور از مرکز شهر استقرار دارد .

از سویی دیگر این امکان وجود دارد برخی از زوج ها قبل یا حین جاری شدن صیغه عقد ملک خویش را به نام احدی از والدین یا شخص دیگر بنا به توافق شفاهی یا کتبی واگذار بشود،بنابراین نباید جزو سرمایه های افراد برای حذف یارانه تلقی کرد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :