کاشف اسرار-مراسم تودیع و معارفه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی صبح امروز در حالی با حضور مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد که با غیبت عجیب نماینده مردم بندر انزلی در دوره های ششم،هشتم تا دهم مجلس شورای اسلامی ،سوال بر انگیز بود.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،غیبت “حسن خسته بند”در مراسم تودیع و معارفه”رضا مسرور”و”محمد علی روز بهان”در سمت رئیس هیات و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی به این دلیل پر اهمیت است که احتمالا بخشی از آرای وکیل مردم در خانه ملت مدیون آرای شهروندان در محدوده منطقه فوق به عنوان تنها منطقه آزاد شمال کشور است.

انتقادات”خسته بند”از عملکرد”رئیس سابق هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه مذکور که بارها در رسانه ها نشر یافته احتمالا می تواند از دلایل عدم حضور بوده باشد.

به هر حال حال غیبت نماینده مردم انزلی در خانه ملت به هر دلیل بوده باشد پذیرفتنی نیست چون نماینده مردم در کنار فرماندار و امام جمعه یکی از ضلع های مهم شهرستان محسوب می شود و باید حامی افراد مختلف اعم از رای دهنده و غیر رای دهنده باشد.

امیدواریم “خسته بند”هر چه سریعتر به تنویر افکار عمومی من جمله فعالین اقتصادی بپردازد که لحظه برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مذکور در روز جاری کجا به سر می برده و چرا در این جلسه بسیار مهم شرکت نکرده است.

غیبت این مقام در حالی می باشد ،غیبت چشم گیر “خسته بند”تنها به امروز محدود نمی شود بلکه در سفر دی ماه سال گذشته”مرتضی بانک” به منطقه آزاد انزلی، نمایندگان رشت، آستانه و صومعه سرا و تعداد دیگری از نمایندگان حضور داشتند، نماینده انزلی غایب بزرگ میدان بود

تحول منطقه آزاد انزلی در سال های اخیر محسوس بوده است. شتاب در اجرای پروژه های عمرانی، ایجاد اماکن تفریحی و اقامتی، حمایت از ورزش و رواج و گسترش صنعت توریسم تنها بخشی از فعالیت های منطقه آزاد در سال های اخیر بوده است.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :