کاشف اسرار-مدیرکل بهزیستی گیلان بر داشتن داشبورد اطلاعاتی یکسان و دسترس پذیر در استفاده از ابزارهای موجود و فضای مجازی تاکید کرد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت بهزیستی،حسین نحوی نژاد، در نشست هم اندیشی کارشناسان روابط عمومی شهرستان ها ( کارگروه اطلاع رسانی و انتشارات ) ،اظهار کرد:تمامی مشکلات را نمی توان یک شبه حل کرد .

وی افزود: باید تلاش کنیم با وجود تمام مشکلات زمانی را که در اداره هستیم ، ساعاتی همراه با آرامش و شادمانی باشد .

این مسئول با تاکید بر این که باید به دو اصل مهم انسان  که آموزش و بهداشت می باشد باید بها بدهیم ،معتقد است: جهت ترقی باید امکانلات آموزشی را فراهم آورد تا به افراد کمک شود و این ماندگار است .

نحوی نژاد،تصریح کرد: در غیر این صورت عمر ترقی و پیشرفت محدود خواهد بود ،ضمن این که آموزش را باید گسترش داد چرا که بدون آموزش و فرهنگ سازی از امکانات موجود استفاده نادرست خواهد شد .

وی افزود : آسیب های اجتماعی جدی هستند و نباید ساده انگارانه از کنارش گذشت باید جایگزین های مناسب برای آنها در نظر گرفت ،

مدیرکل بهزیستی استان،اذعان کرد:باید زیرکانه وعالمانه در قشرتحت پوشش جامعه ، جلوی آسیب های اجتماعی را بگیریم و اول جمعیت هدف خود را درمان نموده و در الویت قرار دهیم .

حسین نحوی نژاد بر داشتن داشبورد اطلاعاتی یکسان و دسترس پذیر در استفاده از ابزارهای موجود و فضای مجازی تاکید کرد .

وی با بیان اهمیت فعالیت روابط عمومی در شهرستانها یاد آور شد :شرح وظایف کارشناسان روابط عمومی شهرستانها مشخص است.

به گفته مدیرکل بهزیستی گیلان،در بازدید از منازل معلولین به همراه فرمانداری ها حضور داشته باشند و شهرستانهای برتر در زمینه فعالیت های مناسبتی حائز دریافت هدایا از سوی استان قرار بگیرند.

نحوی نژاد، مطالعه و ایجاد انگیزه کتابخوانی در افراد ضروری دانست و اولتیماتوم داد: از پتانسیل های موجود در کتاب و کتابخوانی استفاده گردد و همایش بعدی روابط عمومی با محوریت علمی کاربردی و مقالات مفید با حضور اساتید در شهرستان ماسال برگزار بشود.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :