کاشف اسرار- مسئول رسیدگی به امور شهرستانها اداره کل بهزیستی گیلان از فعال سازی تیم های مدیریت بحران جهت بررسی کلیه واحدهای تحت نظارت این دستگاه اجرائی خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از سایت بهزیستی،سیده سهیلا اکبری امروز با اعلام این خبر،فعال سازی تیم مدیریت بحران تحت نظارت بهزیستی را در پی وقوع زلزله ی استان آذربایجان شرقی و تبعات آن در استان گیلان ، عنوان کرد.

به گفته این مسئول، جهت بررسی کلیه ی واحدهای تحت نظارت سازمان بهزیستی و منازل خدمت گیرندگان تحت پوشش  و گزارشات واصله از شهرستانها ،در حال حاضر پس از دریافت ۳ مورد گزارش آسیب منزل توانخواهان شهرستان رضوانشهر ،تدابیری جهت بازسازی و تعمیر منزل آنان با عزام تیم کارشنای و مهندسی مورد پیگیری قرار گرفته است .

اکبری،متذکر شد:این تیم ها موظف هستند تا در کوتاه ترین زمان ممکن   جهت برطرف کردن مشکلات خانوارهای مورد نظر با کمک  و بسته های حمایتی ویژه اقدام بشود.

وی یاد آور شد:همپنین طی بارشهای مستمر باران و برف در بسیاری از نقاط صعب العبور استان با هماهنگی فرمانداریها و دهیاریهای شهرستانها جهت شناسایی خدمت گیرندگانی که نیاز به کمک و مساعدت فوری دارند اقدام گردیده است .

مسئول رسیدگی به امور شهرستانها بهزیستی گیلان،بیان کرد: در این خصوص تاکنون ۲ سالمند در شهرستان رودبار به دلیل وضعیت نامناسب منزل وعدم  امکان ادامه  سکنی در آن و با کمک وهمراهی دهیاری و راهداری منطقه رودبار به مراکز نگهداری تا تعیین وضعیت انتقال پیدا کردند .

اکبری،خاطر نشان کرد:به منظور انجام هرگونه برنامه ریزی کشوری، کلیه گزارشات به ستاد بحران بهزیستی کشور نیز ارسال شده است .

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :