کاشف اسرار- مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: برخی اوقات دستگاه قضایی در راستای وظیفه قانونی می‌خواهد با برادر و یا اقوام یک مسئولی برخورد کند که متاسفانه آن مسئول اقدام به تهدید می‌کند که اگر این دستگاه علیه برادرم اقدام کند دست به اغتشاش خیابانی می‌زنیم.

به گزارش کاشف اسرار به نقل از خبرگزاری بسیج،غلامحسین تسخیری در یادواره شهدای شهرستان صومعه سرا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا گامی در راستای نهادینه کردن فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه است.

وی بیان کرد: رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس و پس ‌از آن در دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) به ما یاد دادند که با دست‌ خالی نیز می‌توان در برابر مستکبرین ایستاد.

این مسئول ،تصریح کرد: انسانی که دست به هر جنایت و خیانتی می‌زند و تجاوز می‌کند باورش نسبت به آخرت محکم نیست و از خدا نمی‌ترسد.

تسخیری ادامه داد: برخی اوقات دستگاه قضایی در راستای وظیفه قانونی می‌خواهد با برادر و یا اقوام یک مسئولی برخورد کند که متاسفانه آن مسئول اقدام به تهدید می‌کند که اگر این دستگاه علیه برادرم اقدام کند دست به اغتشاش خیابانی می‌زنیم.

وی خاطرنشان کرد: بسیجیان آگاه و با بصیرت و مردم هوشیار و بیدار اغتشاشات اخیر را خاموش و بار دیگر فتنه آمریکا، انگلیس، اسرائیل و عربستان را در نطفه خفه کردند و آن‌ها به اهدافشان نرسیدند.

نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس استان، با بیان اینکه ادامه راه شهدا درگرو ارتقای معرفت مردم نسبت به مقام ارزشمند و منزلت شهیدان میهن است، اظهار کرد: علتی که رزمندگان دفاع مقدس را در سخت‌ترین شرایط حفظ کرد تقوای الهی بود و این تقوای الهی هیچ موقع توسط شهدا ترک نشد.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :