کاشف اسرار-در نخستین روز از ثبت داوطلبین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان رشت،۸ نفر از مرکز استان گیلان کاندید شدند.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،از بین کاندیداهای ثبت نام کننده تنها یک بانو به نام و نام خانوادگی:”معصومه قنبر علی نژاد خوش روش”بود و توانست نام نویسی خودش به سرانجام برساند.

مابقی کاندیداها آقایان بودند که “علی رضا محمدی”که از آذری زبان ها می باشد و تا سال گذشته عهده دار سمت مدیرکلی کمیته امداد استان گیلان بود به اتفاق زوجه و دختر نونهالش و هیات همراه که تعدادی آذری زبان بودند در ابتدا به گلزار شهر رشت رفت و پس از قرائت فاتحه و نثار گل به مزار شهدا به فرمانداری رشت رفت و ثبت نام کرد.

گفتنی است استاندار گیلان صبح امروز به اتفاق تعدادی از مدیران استانداری در فرمانداری رشت حضور یافت و به همراه فرماندار در محل ثبت نام داوطلبین بازدید کرد.

نتیجه تصویری برای انتصاب علی رضا محمدی کمیته امداد گیلان
20191

“رضا بهشتی دافچاهی”اهل خمام شهرستان رشت و از پزشکان عمومی حامی بیماران مستضعف که با ویزیت رایگان زبان زد خاص و عام هست به اتفاق برادر و فرزند و تعدادی از همراهان در ابتدا به گلزار شهر رشت رفت و پس از قرائت فاتحه و نثار گل به مزار شهدا به فرمانداری رشت رفت و ثبت نام کرد.

نتیجه تصویری برای دکتر رضا بهشتی دافچاهی

سینا ساعی (دانشجوی دکتری حسابداری) ،رامین چهره ای، مهدی پرورش (مدرس دانشگاه) ،حمید رضا علیزاده (متخصص پوست و مو) و سینا صحت جو ،دیگر افراد ثبت نام کننده بودند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :