کاشف اسرار-به مناسبت گرامیداشت هفته جهانی معلولین صبح روز دهم آذر ماه ۱هزار و ۵۷ واحد مسکونی که از این تعداد ۲۱ واحد مسکونی در استان گیلان به صورت همزمان در سراسر کشور- در شهرستان لنگرود افتتاح شد .

به گزارش کاشف اسرار،مدیرکل بهزیستی گیلان در حاشیه این مراسم اظهار کرد : از ۲۱ واحد مسکونی ۷ واحدآن با اعتبار ۵.۵ میلیارد ریال متعلق به شهرستان لنگرود بوده است.

به گفته حسین نحوی نژاد، طی تفاهم نامه پنج جانبه ( سازمان بهزیستی – وزارت راه و شهر سازی – بنیاد مستضعفان – بنیاد مسکن و انجمن خیرین مسکن ساز ایران )  در زمینه تامین مسکن  خانوار های دارای حداقل دو عضو معلول می باشد و ۱۳ واحد دیگر در شهرستان های ( املش ، رشت ، رودسر ، سیاهکل ، شفت ، صومعه سرا و ماسال ) تا بیست و دوم بهمن ماه به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد: اعتبار در کل استان یازده میلیارد ریال می باشد که به صورت نمادین سه نفر از جمعیت هدف در دفتر فرمانداری شهرستان لنگرود حضور یافته و کلید واحدهای مسکونی آنها به همراه یک جلد قرآن مجید و هدیه نقدی به آنها اعطا گردیده است .

گفتنی است مراسم افتتاح همزمان واحد های مسکونی مددجویی با حضور نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ،مدیرکل بهزیستی گیلان ،فرماندار شهرستان لنگرود ،مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی ، معاونت مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی ، ریاست اداره بهزیستی شهرستان لنگرود و تنی چند از همکاران ستادی و شهرستانی همزمان به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور برگزار شد ./سایت اداره کل بهزیستی استان

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :