کاشف اسرار- مدیر روابط عمومی شهرداری رشت خطاب به شهروندان،گفت: روز چهارشنبه ۲۰ آذر ماه در محل تصفیه خانه مسکن مهر راس ساعت ۱۵ با حضور مسئولین و مقامات ارشد استانی و مجموعه مدیریت شهری و مردم و تشکلهای مردم نهاد کلنگ افتتاح این پروژه به زمین خواهد خورد.

به گزارش کاشف اسرار،علی رضا قانع صومعه سرایی امروز با اعلام این خبر،اظهار کرد: بعد از سالها انتظار و مطالبه گری شهروندان ،احیای رودخانه های گوهر رود و زرجوب از ماههای اخیر با مشارکت شورای اسلامی شهر رشت ، شهرداری رشت و  شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت .

وی ابراز کرد:احداث تصفیه خانه شیرابه سراوان و تصفیه خانه شیرابه و پساب شرکت کود آلی گیلان ، توسط شهرداری و در کمترین زمان ممکن به عنوان گام های نخست احیای رودخانه های شهر رشت به صورت موازی با اجرای این احیای رودخانه های زرجوب و گوهر رود ، در دست اقدام می باشد.

این مسئول،متذکر شد: در ادامه روند اجرای این طرح ، مجموعه مدیریت شهری مذاکرات خود را با سایر منابع آلاینده رودخانه ها از جمله شهرک صنعتی و دانشگاه علوم پزشکی آغاز کرد و تلاش ها برای حذف نقاط آلاینده رودخانه ادامه یافت.

به گفته قانع صومعه سرایی،با تعامل و هماهنگی های صورت گرفته کار گروه های مشترک بین شهرداری ، شورای اسلامی شهر و شرکت آب و فاضلاب استان گیلان تشکیل گردیده است.

وی ادامه داد: با تعیین پیمانکار ، گام بعدی طرح احیای رودخانه ها موسوم به “تحقق یک رویا” با هدف انتقال آب گوهر رود در ۶/۵ کیلومتر از مسیر جاده لاکان از مجتمع مسکونی فومن شیمی تا مسکن مهر ، به تصفیه خانه جنوبی مسکن مهر ، آغاز می شود.

مدیر روابط عمومی شهرداری رشت خطاب به شهروندان ،گفت:روز چهارشنبه ۲۰ آذر ماه در محل تصفیه خانه مسکن مهر راس ساعت ۱۵ با حضور مسئولین و مقامات ارشد استانی و مجموعه مدیریت شهری و مردم و تشکلهای مردم نهاد کلنگ افتتاح این پروژه به زمین خواهد خورد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :