کاشف اسرار-*اولین بسته شنیده ها در فصل برگ خیزان در بخش های مختلف جهت اطلاع خوانندگان ازجمند تقدیم می شود:

به گزارش کاشف اسرار،شنیده شده است شهرداری رشت از آبان ماه امسال طرح احداث بلوار در خیابان حسابی منطقه یک در دستور کار قرار داد و مقدار کمی به اتمام پروژه باقی مانده بود ولی با شروع آذر ماه چند روزی می باشد اتمام پروژه به صورت نیمه کاره رها کرده است.آیا اهالی محل شکایت کرده اند و پروژه متوقف شده است یا دلیل دیگری دارد؟

دو نفر از اصحاب رسانه در جریان سفر اسفند ماه سال گذشته رئیس جمهوری به استان به هتل محل اقامت و برگزاری جلسات عزیمت و توسط یکی از مقامات نهاد ریاست جمهوری به صرف نهار دعوت شده بودند ولی یکی از عوامل هتل مانع از صرف نهار شد و یکی از آنان به دنبال اخراج مطلبی مبنی بر اخراج منتشر کرده با شکایت هتل دار مواجه شده و پرونده رسانه مجوز دار به جای این که به دادگاه مطبوعات ارسال بشود در ابتدا به دادگاه کیفری دو ارسال گردیده است.پس از تعیین وقت رسیدگی ،متهم به رئیس شعبه مراجعه کرده و با ارائه نامه و تذکر قانونی مبنی بر عدم صلاحیت دادگاه جهت رسیدگی،قرار رد صلاحیت صادر شد.جالب است بدانید اشتباهات محاکم دادگستری به این مقدار محدود نشده و اشتباهات دیگری در قبل رخ داده و مستندات موجود است.یادش بخیر رئیس کل دادگستری استان در مراسم معارفه اش تاکید کرد:” قول می‌دهم بر مبنای عقلانیت در استان تصمیم بگیرم و از عدالت فاصله نگیرم “

*شنیده شده است شهردار رستم آباد از شکایت کیفری اداره کل میراث فرهنگی گیلان به اتهام عدم استعلام از این دستگاه به منظور صدور مجوز ساخت یک دستگاه خانه مسکونی در محدوده تپه تاریخی و ثبت شده کلورز تبرئه شده است.

*یکی از کاندیداهای انتخابات دوره یازدهم که دوره دهم صلاحیتش توسط شورای نگهبان تائید نشد ولی پیش از این دو دوره نماینده مردم در خانه ملت بوده است قبل از ثبت نام نزد یکی از روسای اتاق شهرستان ها رفته و جلسه ای گرم و صمیمی داشته است. این شخص در دوره فعالیت خویش به عنوان نماینده جلساتی با برخی از اصحاب رسانه در محل اتاق برپا کرد.

*شنیده شده یکی از روسای تشکیلات بخش خصوصی که جزو گروه سنی میان سال سوم می باشد مدتی به علت ضمانت فردی ممنوع خروج از کشور بوده است ولی توانسته مشکل ممنوع خروجی خویش را حل بکند و به سفر برود.

*شنیده شده یکی از مدیران بخش اجتماعی که مدتی در دولت احمدی نژاد سمت داشته و در دولت روحانی هم پست گرفته به دنبال مراجعه تعدادی از خبرنگاران به او و اعتراض به دعوت گزینشی از اصحاب رسانه در نشست های خبری خلاف مصوبه شورای عالی اداری در راستای حقوق شهروندی،گفت:”دلم نمی خواهد از همه خبرنگاران دعوت کنم، حرف و مصوبه زور نمی پذیرم بروید به دکتر جهانگیری و استاندار شکایت کنید “

*شنیده شده یکی از مدیران کل قبلا کاندیدای شورای اسلامی شهر و هوا دار رئیسی بوده و در دولت روحانی پست گرفته،جند سال قبل شرکتی تاسیس کرده و هم زمان با کارمندی،عضو هیات مدیره بخش خصوصی بوده ولی بعد از شرکت خارج شده است.موضوع در دست بررسی است که آیا هم زمان با عضویت در هیات مدیره،کارمند دولت بوده است یا خیر؟

*شنیده شده یکی از شهرداران شهرهای بخش مرکز استان در محل غیر از محل خدمت خویش سکونت داشته است و سازمان بازرسی باید بررسی کند آیا عدم سکونت در محل خدمت هم چنان ادامه دارد یا خیر؟

*شنیده شده تعدادی از کارکنان یک دستگاه فرهنگی توانسته اند در مرحله تجدید نظر رای برائت دریافت کنند ولی پرونده تعداد دیگری از پرسنل مفتوح است

*شنیده شده یکی از شهرداری ها تعدادی از مهمانان خویش را جهت صرف غذا به یکی از رستوران ها روانه کرده است که متعلق به یکی از بستگان نسبی رییس شورا است. سازمان بازرسی باید ضمن ورود به ماجرا مشخص کند آیا شفارش و معامله ای بین شهرداری و رستوران مورد بحث صورت گرفته است یا خیر،ضمن این که مشخص بشود رستوران متعلق به یکی از کارکنان شهرداری با شراکت برادر اوست یا برادر غیر کارمند به صورت علی راس مدیریت مجموعه بر عهده دارد.

*شنیده شده یکی از کاندیداهای ثبت نام کننده مرکز استان دارای دادنامه ای درباره مشروبات الکلی و تجهیزات ماهواره ای بوده است

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :