کاشف اسرار-متصدی سایت اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان روز گذشته خبری با تیتر:” نشست تشکل های گردشگری با مدیرکل میراث فرهنگی گیلان برگزار شد”بر روی خروجی منتشر کرد.

به گزارش کاشف اسرار ،در تصاویر منتشر شده ۲ شخص هم دیده می شود که به اتهام مشارکت در آدم ربایی و ضرب و جرح عمدی در محاکم قضایی دارای پرونده قضائی بوده و حتی به ۲ سال حبس و پرداخت دیه محکوم شده و حکم صادره در خصوص وی هم به تایید دیوان عالی کشور رسیده است.

اسناد محکومیت اشخاص مجرمان در تحریریه “کاشف اسرار” موجود است که به علت نوع اتهام متهم که مرتبط با اعمال خلاف منافی عفت عمومی می باشد، از انتشار آن معذور می باشیم.

النهایه از مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان که در مقابل محکومان و سایر حضار لبخند زده سوال می شود آیا دوره محکومیت افراد مورد نظر با هویت معلوم سپری شده است؟آیا داشتن سمت اشخاص مورد نظر در تشکل های گردشگری استان وجاهت قانونی دارد یا خیر؟ با توجه به این که داشتن دو سال حبس برابر ماده ۱۹ قانون مجازات اسلامی،احتمالا مشمول درجه پنج یا شش می باشد،آیا محکوم علیهم دارای محرومیت حقوق اجتماعی بوده است یا خیر؟ با مستندات پاسخ بدهند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :