کاشف اسرار-سایت اطلاع رسانی استانداری گیلان به عنوان عالی ترین پرتال اطلاع رسانی دولتی در استان طی روزهای شانزدهم،هفدهم و بیست و هفتم آذر ماه جاری سه خبر جداگانه و متناقض از میزان آمار داوطبین یازدهم دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۱ حوزه انتخابیه و ۱۳ کرسی نمایندگی در خانه ملت منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،اولین خبر به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری به نقل از ستاد انتخابات استان منتشر شده که طبق اطلاعات برگرفته از آن تعداد داوطبین ؛۴۴۸ نفر اعلام شد.

در گزارش بعدی به نقل از رئیس ستاد انتخابات استان گیلان که در نشست خبری با خبرنگاران برگزار شد ،تعداد داوطلبین از زبان”محمود قاسم نژاد”با افزایش ۷ نفره مواجه شد و جای تعجب دارد.

تعداد داوطبین به این میزان بسنده نشده به طوری که بنا به اظهارات معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان در بیست و هفتم آذر ماه(امروز)تعداد داوطلبین ۴۶۵ نفر عنوان شده و این به این معناست از هفدهم آذر ماه تا امروز به مدت ۱۰ روز یکباره تعداد ثبت نام کنندگان متناقض بوده و شاهد افزایش ۱۷ نفره بوده است!

با توجه به این که آمار تعاد ثبت کنندگان طی ده روز متناقض بوده این سئوال در ذهن تداعی شده آیا می توان به آمار استانداری به ویژه روابط عمومی و معاون استاندار اتکا کرد؟انتظار می رود استاندار هر چه سریعتر درباره این تناقضات نسبت به تنویر افکار عمومی بپردازد و بداند مردم استان با هوش می باشند.

النهایه نشست خبری رئیس ستاد انتخابات استان گیلان با خبرنگاران و دعوت از خبرنگاران به صورت گزینشی و تبعیضی بوده و مدیریت روابط عمومی در این باره تخلف کرده و قابل پیگرد از مراجع قانونی است.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :