کاشف اسرار-وزیر نیرو عصر روز گذشته به محل استقرار شرکت آب منطقه ای استان گیلان رفت و با حدود ۲۲ نفر به صورت گزینشی ملاقات مردمی کرد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”رضا اردکانیان”در حالی نسبت به برگزاری نشست ملاقات مردمی اقدام کرد که اشخاص برای دیدار با وی حتما نام و نام خانوادگی آنان در لیست ملاقات کنندگان ارائه شده به انتظامات شرکت آب منطقه ای استان وجود داشت،در غیر این صورت از ورود ممانعت به عمل می آمد.

انتظامات شرکت سهامی آب منطقه ای استان حتی از ورود همه خبرنگاران دارای مجوز رسانه های استانی خودداری کرد و بنا به شنیده ها فقط تعداد محدودی از خبرنگاران که مشخص نیست همراه وزیر از پایتخت همراهی می کردند یا استانی بودند اجازه ورود یافتند.

تماس ها و ارسال پیامک های مکرر به مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای استان هم فایده نداشت و مشخص نیست “وحید خرمی”زمان برگزاری نشست به اصطلاح ملاقات مردمی ولی گزینشی کجا بود و چرا پاسخ گو نبود و هم چنان نیست!

برگزاری نشست ملاقات مردمی در حالی برگزار شد که طبق مصوبه حقوق شهروندی در نظام اداری :”مسئولین باید در دسترس و پاسخگو باشند”،حتی بنا به فرموده مقام معظم رهبری:”علاج واقعه را قبل از وقوع باید انجام داد و مسئولان به میان مردم بروند و چهره به چهره با مردم حرف بزنند و از مشکلات آنان مطلع شوند

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :