اختصاصی-از ساعت ۲۲ تا ۲۳:۳۰ یک شنبه شب مراسم سفره حضرت رقیه (س)توسط شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی و با حضور “مسلم هوشنگی”به عنوان “مسئول هماهنگی حوزه معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی “در سالن اجتماعات هتل آراد مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،در این مراسم ۶۶۰ نفر از شهروندان گیلانی که بخشی از آنان تاکنون در عمر خویش به مشهد سفر نکرده بودند و حسرت زیارت داشتند، با همت و هزینه شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی به مدت ۶ روز برای زیارت امام رضا(ع)اعزام شدند،حضور یافتند.

علاوه بر این زائرین،زائرین دیگری از دیگر استان های کشور حضور داشتند به طوری که دختری روشن دل و جوان برای بر آورده شدن حاجات خویش حضور یافت و همچون دیگر حاضرین اشک ریخت.

“محمد صادق حسنی جوریابی”به عنوان نماینده فعلی مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی و کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات از حوزه انتخابیه مرکز استان گیلان و نیز “محمد بحری”به عنوان سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس در استان مرکزی از مهمانان ویژه مراسم یاد شده بودند.

توزیع میوه و آجیل نذری و نوحه خوانی و سینه زنی و قرائت آیاتی از کلام الله مجید و ایراد سخنرانی مسئول هماهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی از آیتم های برنامه مذکور بود.

تعدادی از کارکنان هیات تحریریه یک هفته نامه استان گیلان هم در مراسم یاد شده حضور داشتند که به غیر از مدیر مسئول ،حاضرین از بانوان بودند.

حجت الاسلام مسلم هوشنگی مسئول هماهنگی معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی-سمت راست

آرش تقی پور دهکا-مدیرعامل شرکت

مداح اهل بیت علیه السلام

امین تقی پور دهکا-رئیس هیات مدیره شرکت

والده برادران تقی پور دهکا-سمت راست

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :