کاشف اسرار-مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش از تدارک دیدن ویژه برنامه ای از ساعت ۲۲ امروز تا ۲ بامداد روز آینده با حضور ۶۶۰ زائر اعزامی توسط این شرکت در حرم مطهر امام رضا(ع)با حمایت معاونت تبلیغات آستان قدس رضوی خبر داد.

آرش تقی پور دهکا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اعزامی کاشف اسرار به مشهد مقدس با اعلام این خبر،اظهار کرد:برای دهمین سال پیاپی که زیر سایه کرامات علی ابن موسی الرضا(ع)۶۶۰ زائر دل خسته و طالب زیارت زیارت آن امام معصوم و فخر ایران زمین را خادمی کرده و به وصال یار رساندیم.

وی از تدارک دیدن ویژه برنامه ای و مجلس پر فیض و آسمانی از ساعت ۲۲ امروز تا ۲ بامداد روز آینده در آستان قدس رضوی،حرم امام رضا(ع)،ورودی باب الجواد ،صحن جمهوری،رواق دارالهدایه،کفش داری ۱۵ خبر داد.

این فعال اقتصادی از آیتم های تدارک دیده شده برای مراسم امشب را قرائت آیاتی از قرآن کریم توسط “مهدی بیابانی”،سخنرانی توسط حجت الاسلام محمد تقی حسین زاده”و هم چنین مراسم مداحی و روضه خوانی توسط مداحان :”علی اکبر بهادرانی”،”امیر عارف”و”جعفر نژاد”عنوان کرد.

تقی پور دهکا ،ابراز کرد:هدف از برگزاری این مراسم این است که زائرین ما دستان خالی و دل های امیدوار خود را در محضر خداوند متعال و امام رضا(ع)قرار داده و کبوتر دل خود را به شوق عشق او پرواز کنان و بی بهانه به سمت حرم مولای غریب خود روانه کنند و حاجت و نیت قلبی خود را گرفته و دست پر باز گردند.

وی در پایان از همراهی پایگاه خبری “کاشف اسرار”و حمایت بی قید و شرط مجموعه آستان قدس رضوی و هم چنین معاونت تبلیغات آن مجموعه سپاس گذاری کرد.

خوشا به حال هر آنکس که مبتلای رضاست
تمام دار و ندار من از دعای رضاست

صفای صحن و حیاط و رواق را عشق است
کنار پنجره فولاد، کربلای رضاست

کجا به غیر سرایش ادب کنم وقتی
که پادشاه جهان سائل و گدای رضاست

قسم به نغمهٔ نقاره و صدای اذان
دلم مجاور آن گنبدِ طلای رضاست

مریض بستر عشقم، شفا نمی خواهم
که مرهم دلم از نسخه و دوای رضاست

در این معامله سودِ زیاد بردم من
حرم برای دل من، دلم برای رضاست

بگو به خادمِ آقا، مرا صدا نکند
که خواب راحت من روی فرشهای رضاست

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :