کاشف اسرار-مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی از دیدار مدیران باشگاه ملوان بندر انزلی به منظور رفع مشکلات و موانع مجموعه با مدیرعامل سازمان خبر داد و گفت: این دیدار نتایج خوبی برای ادامه راه و موفقیت باشگاه ملوان بندر انزلی داشت.

به گزارش کاشف اسرار،مهدی کاظمیان امروز با اعلام این خبر،اظهار کرد:مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این دیدار صمیمی با اعلام حمایت از تیم پرافتخار ملوان جهت حضور در ادامه رقابت های لیگ آزادگان، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را یکی از تیم های ریشه دار کشور معرفی کرد.

به گفته وی،محمد علی روز بهان در این دیدار ،اظهار کرد:با توجه به اهمیت ورزش در حفظ سلامت و ایجاد فضای نشاط اجتماعی سازمان سازمان منطقه آزاد انزلی در طول سال های گذشته با حمایت به صورت اسپانسری از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی تلاش نموده تا این امر محقق شود.

این مسئول،متذکر شد:روز بهان در ادامه با اعلام قول همکاری و مساعدت ویژه برای حمایت از قوهای سپید انزلی افزود: طبق توافقات مقرر گردید ، مبلغ اسپانسری در دو مرحله به باشگاه ملوان پرداخت شود و سازمان منطقه آزاد انزلی در ادامه مسیر باشگاه ملوان بندرانزلی را حمایت خواهد کرد.

کاظمیان،یبیان کرد:پژمان و‌نوری و مازیار زارع نیز در این دیدار  مراتب قدردانی خود را از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و معاونین جهت همکاری و مساعدت لازم با باشگاه ملوان ، اعلام کردند.

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :