کاشف اسرار-مدیرکل اوقاف گیلان از برگزاری ویژه‌برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی تا هفتمین روز شهادت این سردار بزرگ جبهه مقاومت در ۱۱۲ بقعه متبرکه گیلان خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار،ستار علی زاده امروز با اعلام این خبر،با بیان اینکه سردار سلیمانی مالک اشتر امام خامنه‌ای و عارفی مجاهد بود، اظهار کرد: سردار سلیمانی نمونه افرادی است که خیرات و برکات آن‌ها پس از رفتن ظاهری آنان از این دنیا هم شامل مردم جامعه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه وحدت و انسجام ایران اسلامی در عزاداری برای این شهید بزرگ جبهه مقاومت بیانگر برکات شهادت سردار سلیمانی است، افزود: بقاع متبرکه گیلان نیز همراه با بقاع متبرکه سراسر کشور در سوگ این مجاهد با اخلاص کشور سیاه‌پوش می‌شوند و پرچم مشکی در این اماکن مقدس به اهتزاز درمی‌آید.

این مسئول با اشاره به برگزاری ویژه‌برنامه‌های شهادت سردار شهید سلیمانی تا هفتمین روز شهادت این سردار بزرگ جبهه مقاومت در ۱۱۲ بقعه شاخص گیلان بیان کرد: ادارات اوقاف شهرستان‌های گیلان یک مراسم محوری در هر شهرستان با حضور هیئات مذهبی و مداحان برجسته برگزار می‌کنند.

علیزاده از برگزاری نمایشگاه کتاب با عرضه کتاب‌های متناسب با موضوع مقاومت علیه استکبار در بقاع متبرکه شاخص استان خبر داد و گفت: روحانیون بومی حاضر در خیمه‌های معرفت نیز به تبیین محورهای مقاومت و دستاوردهای مدافعان و حرم و شهید حاج قاسم سلیمانی می‌پردازند.

وی با اشاره به برگزاری ۱۶ محفل انس با قرآن کریم در بقاع شاخص استان گیلان گفت: مراسم محوری محفل انس با قرآن کریم، پنجشنبه بعد از نماز مغرب در خواهر امام رشت به مناسبت هفتمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود./فارس

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :