کاشف اسرار- فرمانده دانشکده تربیت جهادی و تکاوری سیدالشهدا (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زیباکنار و فرمانده مورد تقدیر توسط رهبر انقلاب،گفت: شهادت سپهبد قاسم سلیمانی سبب بیمه شدن نظام تا ۴۰ سال دیگر در گام دوم انقلاب اسلامی ایران شد.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،”اصغر شکر گزار” طی سخنانی در مراسم عزا د اری به مناسبت سال روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)و هم چنین ششمین روز شهادت سردار قاسم سلیمانی ” در روستای “چون چنان” شهرستان رشت که توسط شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی برپا شد،با عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) اقدام ناجوانمردانه تروریست‌های امریکایی را در به شهادت رساندن سردار سپهبد سلیمانی را محکوم کرد .

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر این که کشور را به سمت جنگ نمی‌بریم اما در مقابل تحمیل با قدرت می‌ایستیم ،اظهار کرد:اگر کشوری بخواهد به کشورمان تعدی و تجاوز بکند ،حتما پاسخ آن کشور با شدیدترین وضع داده می شود.

این مقام نظامی با اشاره به حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکایی «عین‌الاسد» در بامداد روز ۱۸ دی ماه جاری و انهدام آن،خاطر نشان کرد: سپاه ۱۳ موشک به‌سمت پایگاه‌های عراق شلیک نمود، اما چند صد موشک را آماده شلیک کرده بود.

سردار شکر الهی،متذکر شد:آن چه مشاهده کردید پاسخ دندان شکن سپاه و موشک باران پایگاه استراتژیک منطقه ای آمریکا به نام :”عین الاسد”در راستای وعده ای که مقام معظم رهبری به ملت ایران برای گرفتن انتقام از آمریکا بود.

به گفته وی،طبق فرموده مقام معظم رهبری این موشک باران فقط یک سیلی بود و قطعآ مردم منطقه و محور مقاومت سیلی های دیگر را خواهند زد.

فرمانده دانشکده تربیت جهادی و تکاوری سیدالشهدا (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زیباکنار،ابراز کرد:پس از انجام عملیات موشک باران،تمام سایت ها و کشورهای مختلف در حال تحلیل عملیات موشکی سپاه هستند.

شکر الهی، یاد آور شد:موشک هایی که شلیک شد از نوع میان برد سپاه بود و از موشک های دور برد با برد بلند اصلا در این عملیات رو نمائی نشد.

وی، عین الاسد بزرگترین و دورترین پایگاه به خاک جمهوری اسلامی ایران بود و در این عملیات از موشک‌های فاتح۳۱۳ تا موشک‌ های قیام برای انهدام اهداف از پیش تعیین‌ شده استفاده شد.

این مقام نظامی خطاب به ملت ایران اسلامی،تاکید کرد:۴۰ سال اول انقلاب با شهادت بهشتی،باهنر،رجایی و چمران ۴ دهه بیمه گردید،با شهادت سپهبد سلیمانی و در گام دوم انقلاب اسلامی،۴۰ سال دیگر بیمه شد.

سردار شکرالهی ،معتقد است:ریخته شدن خون شهید سلیمانی گریبان ایالت متحده آمریکا و رژیم اشغال گر قدس خواهد گرفت و به طور یقین جدای از مردم ایران،مردم منطقه به ویژه مردم محور مقاومت سیلی هایی را به کشور آمریکا و رِژیم اسرائیل خواهند زد.

وی در پایان از از رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت انبوه سازان آرش منطقه آزاد انزلی و هم چنین دیگر دست اندرکاران من جمله اهالی روستا برای برگزاری مراسم امروز قدردانی کرد.

پخش خرما و شیرینی و توزیع غذای نذری،حضور اکثریت حاضرین مراسم از نیروهای سپاهی و انتظامی،معاون اجتماعی سازمان منطقه آزاد انزلی،”رضا بهشتی دافچاهی ،صادق حسنی جوریابی و جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی” از کاندیداهی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رشت و مدیران مسئول پایگاه خبری”کاشف اسرار”و “هفته نامه دنیای اطلاعات برتر “از مهم ترین نکات مهم برگزاری مراسم یاد شده بود.

شرکت کنندگان در مراسم به صرف شام پذیرایی شدند و برای سلامتی مقام معظم رهبری دعا کردند و برای ارواح طیبه شهدای انقلاب به خصوص شهیدان رجایی،باهنر،چمران،انصاری و قاسم سلیمانی صلوات گفتند

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :