کاشف اسرار-نشست هم اندیشی درخصوص پیگیری وضعیت و بررسی مشکلات ۳۰ واحدی توانخواهان در مسکن مهر با حضور مدیر کل بهزیستی گیلان ،نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار فومن به اتفاق تعدادی دیگر از مسئولین در دفتر فرمانداری برگزار شد.

به گزارش کاشف اسرار،فرماندار شهرستان فومن در این نشست ضمن تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی محوریت جلسه را بررسی مشکلات مسکن مددجویان عنوان کرد.

محمد رضا محسنی اظهار امیدواری کرد امروز به راهکارهای خوبی برای حل مشکلات مسکن به خصوص ۳۰ واحدی مسکن مهر برسیم .

رئیس اداره بهزیستی شهرستان فومن طی سخنانی در این نشست، مشکل عمده در ۳۰ واحدی مسکن مهر را طولانی شدن زمان تحویل عنوان کرد.

حسین ابراهیمی با بیان این که از این ۳۰ واحد ۷واحد متعلق به خانواده های دارای چند عضو معلول می باشد،خاطر نشان کرد: سایر مشکلات ودیعه مسکن و هزینه تعمیرات می باشد و در حال حاضر ۶۴ نفر نیازمند تعمیرات مسکن در شهرستان می باشند.

به گزارش کاشف اسرار، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در این نشست، حفظ کرامت و شخصیت انسانی را اصلی ترین وظیفه بهزیستی دانست .

محمد مهدی افتخاری، بهزیستی مقدس ترین نهاد اجتماعی دانست و اظهار کرد:با توحه به تمام مشکلات اجتماعی موجود در جامعه ،مجموعه بهزیستی بسیار تلاش می نمایند و ما صبر و شکیبایی پرسنل بهزیستی ، در خدمت صادقانه شان ارج می نهیم .

وی افزود ما خدمتگزار قشری هستیم که نیازمند و آسیب دیده اند .اما بدانیم  خدمت در بهزیستی به انسان سلامت و توانایی می دهد ،ضمن این که همگی باید تلاش کنیم تا هرچه سریعتر وضعیت مددجویان مسکن مهر فومن تعیین تکلیف بشود.

مدیرکل بهزیستی گیلان نیز طی سخنانی ضمن تسلیت شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه،اظهار کرد: آنچه سردار سلیمانی را سردار دلها  کرد ، مردمی بودنش می باشد . ما اگر بخواهیم پیشرفت نماییم باید همدل و همصدای مردم باشیم .

محمد حسین نحوی نژاد،تاکید کرد:در شرایط سخت اجتماعی باید همه دست به دست هم بدهیم تا از بار مشکلات قشر محروم بکاهیم .

وی ادامه داد: وظایف ما بسیار سخت و جان فرسات ، آنچه که در ریان مشکلات مردم در ملاقات های عمومی با مردم در روزهای سه شنبه می بینیم ، دلیل بر این ادعاست .

این مسئول در خصوص مرتفع نمودن مشکل ۳۰ واحدی مسکن مهر،متذکر شد:۷ واحد از این ۳۰ واحد مسکن را به خانواده های دارای چند عضو معلول و ۷ واحد نیز به خانواده های دارای چند عضو معلول در شهرستان صومعه سرا اختصاص یابد تا حداقل این واحدها سریعتر تحویل گردند و بقیه را نیز  فراخوان نموده تا درخصوص مشارکت فردی شان بررسی لازم انجام بشود.

برگزاری نشست بررسی مشکلات واگذاری مسکن مهر فومن در فرمانداری شهرستان
برگزاری نشست بررسی مشکلات واگذاری مسکن مهر فومن در فرمانداری شهرستان

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :