کاشف اسرار-شهردار رشت از کلنگ زنی یا افتتاح ۲۲ پروژه بزرگ و کوچک شهری این نهاد عمومی غیر دولتی مقارن با دهه فجر امسال در حوزه های سرمایه گذاری،عمرانی و شهری خبر داد.

به گزارش کاشف اسرار ،ناصر حاج محمدی در نشست کمیته فضاسازی و تزئینات شهری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی مرکز استان گیلان که توسط شهرداری رشت برگزار شد، به در پیش بودن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد.

وی با پاس داشت چهل و یکمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ،اظهار کرد: با در نظر گرفتن شرایط حساس موجود، فضاسازی شهری بیش از پیش دارای اهمیت خواهد بود.

این مسئول،افزود:به همین دلیل سازمانهای مربوطه از جمله سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و مدیریت ارتباطات و امور بین الملل حضوری فعال و پرجنب و جوش در این زمینه خواهند داشت.

حاج محمدی تاکید کرد: فرا رسیدن سالگرد انقلاب اسلامی فرصتی است که هر دستگاه خدمات و اقدامات خود را به مردم گزارش کند .

وی اضافه کرد: شهرداری رشت هم‌ می کوشد از این فرصت و امکان بهترین بهره را در زمینه ایجاد شرایط تبلیغات محیطی، زیباسازی سیما و چهره شهر و همچنین تدارک برنامه های متناسب با این دهه را ببرد.

شهردار رشت ،ابراز کرد: در دهه فجر امسال به مناسبت فرا رسیدن سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ان شاءالله ۲۲پروژه مختلف سرمایه گذاری، عمرانی و شهری تا روز ۲۲بهمن ماه امسال افتتاح شده یا کلنگ زنی می شوند.

در ادامه نیز کلیه مدیران و روسای سازمان های حاضر به تشریح پروژه های گوناگون مرتبط با حوزه فعالیت خود جهت آغاز اجرای پروژه و یا بهره برداری آنها پرداختند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :