کاشف اسرار- مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت ،تاکید کرد: روابط عمومی های همه مناطق و سازمانها موظف هستند در اولین ساعات بارش با حضور در صحنه نسبت پوشش خبری و تصویری اقدامات اقدام و به مدیریت ارتباطات مرکز ارسال کنند.

به گزارش کاشف اسرار،”علی رضا قانع صومعه سرایی” طی سخنانی در نشست مسئولان روابط عمومی سازمانها و مناطق شهرداری رشت ،اظهار کرد:در هر برنامه و موضوع، داشتن ارتباطات مستقیم و برقراری هماهنگی می تواند سبب بهبود عملکرد ها شود.

وی افزود: ما باید یک گروه هماهنگ باشیم که در زمینه این موضوع خاص می خواهیم به شهروندان اطلاع رسانی کرده و آگاهی های لازم را در حوزه های تخصصی سازمانهای شهرداری به آنها انتقال دهیم.

به گفته این مسئول زمان و مکانهای تحویل زباله، وجود ارزاق عمومی در میادین میوه و تره بار، حفاظت از فضای سبز و جلوگیری از خطر سقوط درختان، عملکرد مناطق پنجگانه، باز بودن شریان های اصلی عبور و مرور شهر و… به شهروندان انتقال دهیم.

قانع صومعه سرائی،تاکید کرد: روابط عمومی های همه مناطق و سازمانها موظف هستند در اولین ساعات بارش با حضور در صحنه نسبت پوشش خبری و تصویری اقدامات اقدام و به مدیریت ارتباطات مرکز ارسال نمایند.

وی متذکر شد: علاوه بر اینکه برخی مطالب از طریق روابط عمومی سازمانها و مناطق اطلاع رسانی می شود، اطلاعیه های رسمی به صورت متمرکز و از طریق پورتال شهرداری رشت اطلاع رسانی می کند.

مدیر ارتباطات شهرداری رشت،مسیرهای اطلاع رسانی از طریق بهره گیری از فضای مجازی، پورتال شهرداری مرکز و استفاده از ظرفیت خبرگزاریها و پایگاه های خبری ذکر کرد.

قانع صومعه سرائی در پایان متذکر شد: برای اینکه آرامش خاطر شهروندان فراهم شود، اطلاع خدمات و تلاشهایی که همکاران شهرداری در بخشهای مختلف ارائه می دهند، به وسیله یک گروه پشتیبان در سازمانها و مناطق جمع آوری شده و به اطلاع افکار عمومی می رسد.

گفتنی است در این نشست مسئولان روابط عمومی هر سازمان و مناطق پنجگانه در زمینه آمادگی خود برای ایجاد هماهنگی های لازم در زمان بارش صحبت کردند. 

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :