کاشف اسرار-مدیرکل بهزیستی گیلان با تاکید بر این که تغییر مدیران خیلی خوب ،تنزل سمت به شمار نمی آید با اشاره به بروز برخی از شایعات و مشاهده برخی از پیامک ها و ابراز ناراحتی از بیان برخی سخنان،با عرض عذر خواهی از بانوان شاغل،تصریح کرد:خاله زنک بازی ها کنار بگذارید

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار از رشت،حسین نحوی نژاد امروز طی سخنانی در مراسم تودیع و معارفه معاون توان بخشی اداره کل بهزیستی گیلان که با حضور کارکنان برگزار شد،فرا رسیدن ایام فاطمیه تسلیت گفت.

وی با اشاره به پشت سر گذاشتن ایام حزن انگیز شهادت فرمانده نیروی قدس سپاه و هم چنین سقوط هواپیمای اوکراینی در خاک با کشورمان با اکثریت سرنشینان ایرانی و هم چنین درگذشت شهادت گوته تعدادی از مردم خون گرم کرمان در مراسم تدفین شهید قاسم سلیمانی،ابراز کرد:وقوع این حوادث کام ما بسیار تلخ کرد.

این مسئول با مشاهده تشویق های مکرر معاون پیشین توان بخشی اداره کل بهزیستی گیلان توسط حضار به طرح این سئوال پرداخت :” معمولا در مراسمات تودیع و معارفه نسبت به تعریف کردن از شخصی می پردازدند تودیع دارد می شود و اولین سوال پیش می آید اگر خوب بود چرا کنار گذاشتید؟

تحوی نژاد با تاکید بر این که بحث کنار گذاشتن معاون پیشین توان بخشی اداره کل مد نظر بنده نبود،معتقد است:با خودم عهد کردم عمر دست خداست و نمی دانیم چه اتفاقاتی قرار است رخ بدهد ولی در چینش ها انسان باید از همه پتانسیل های خودش استفاده کند.

وی اضافه کرد:با خودمان عهد کردیم پست های سازمانی و اداری مشخص کننده نقش ما نباشد و طی ۲۵ سال خدمت کاری از بدترین چیزی که بدم آمده کسی از پستی منفک بشود و بگوید من دیگر کار نمی کنم و این سبب ناراحتی من می شود.

این مدیر میانی با اشاره به خاطره ای تلخ از دوره مدیرکلی خودش در ستاد مرکزی سازمان بهزیستی کشور در زمان فعالیت دولت محمود احمدی نژاد،خاطر نشان کرد:علی رغم این که دارای پست بودم،میز و صندلی بنده جمع آوری کردند و همکاران لطف می کردند صندلی خودشان در اختیار بنده می گذاشتند.

نحوی نژاد،ادامه داد:آن زمان بنده قهر نکردم و هم چنین زمانی که من به سمت معاون توان بخشی سازمان بهزیستی کشور منصوب کردند و مدتی هم صحبت از این بود رئیس سازمان بشوم خیلی خوش حال نشدم و غرق در شادی زائد الوصف بشوم که اتفاقات خیلی خوبی می خواهد رقم بخورد.

به گفته وی،همین قدر که خداوند متعال به ما لطف کرده که در سازمان بهزیستی کشور مشغول به فعالیت می باشیم ،بنابراین این کنایه کلیشه ای به کار نمی بریم علی رغم این مسئول خیلی خوب بود بالاخره تغییر دادیم.

این مسئول با تاکید بر این که تغییر مدیران خیلی خوب ،تنزل سمت به شمار نمی آید با اشاره به بروز برخی از شایعات و مشاهده برخی از پیامک ها و ابراز ناراحتی از بیان برخی سخنان،با عرض عذر خواهی از بانوان شاغل،تصریح کرد:خاله زنک بازی ها کنار بگذارید.

نحوی نژاد،متذکر شد:خاله زنک بازی به شخص دارای رفتار و گفتار نادرست ، سخن چین و پی گیر موضوع های بی اهمیت و غیرجدی گفته می شود.

وی اعتقاد دارد:برای رشد و توسعه پیدا کردن خاله زنک بازی ها کنار گذاشته بشود،ضمن این که معاون سابق و هم جدید توان بخشی اداره کل بهزیستی استان در مسائل مادی نیازی به داشتن پست اداری ندارند .

مدیرکل بهزیستی گیلان،متذکر شد: آن قدر دل بنده رئوف می باشد افرادی که از پستی خارج می شوند سعی می کنم ضرر مالی متوجه آنان نشود و این به معنی بخشیدن بیت المال نیست،ضمن این که شرایط کاری مهیا می شود تا اذیت نشود و اگر قرار است اتفاقی برای او رخ بدهد تدریجی باشد.

نحوی نژاد ،اظهار کرد:در چینش نیروها توسط بنده بالا و پائین وجود ندارد،اگر احساس می کردم تغییر معاون توان بخشی اداره کل ،تنزل است،هیچ گاه “رحیم تکاملی ماسوله”را از معاونت خارج نمی کردم،چون نزدیک ترین دوست من است.

وی اذعان کرد:شرایطی ایجاد می خواهم بکنم تا از حداکثر نیروهای موجود در دستگاه استفاده بکنیم و معاون پیشین توان بخشی اداره کل هنوز می تواند یکی از بهترین مدیران توان بخشی در سطح کشور باشد.

این مسئول با اشاره به وجود تخصص و توان مندی معاون جدید اداره کل بهزیستی گیلان و استفاده دیگر مراکز از توان مندی او،متذکر شد:با انتصاب”قاسمیان”پاتکی به مراکز دیگر استفاده کننده از خدمات وی زدم تا از پتانسیل برای سیستم خودمان بهره مندی بشود.

نحوی نژاد با تصریح بر این که هم اکنون مطالبه زیادی از مدیران وجود دارد و دوره و زمانه ای نیست با وجود امکانات کم، کسی بخواهد مسئولیت قبول بکند،بار دیگر تاکید کرد:چینش انجام شده به منزله تنزل مدیر پیشین نیست و خیرات و برکات وجود دارد

وی با تاکید بر این که به غیر از خانواده،میز و صندلی ها باقی نمی ماند ،بروز شایعات را خسته کننده دانست ،ابراز کرد:ادارات بهزیستی شهرستان های استان شاهکار کردند به طوری که دو برابر اعتبارات کمیته امداد جذب کردند.

مدیرکل بهزیستی گیلان،آرامش داشتن مدیران سبب پرداخت به موقع حقوق پرسنل و برگشتن هویت این دستگاه به جایگاه اصلی خود در استان مورد تاکید ویژه قرار داد.

نحوی نژاد با تصریح بر این که اداره کل بهزیستی گیلان نباید سازمان درجه دو یا سوم تلقی بشود،ابراز کرد:همه باید به پرسنل این دستگاه احترام بگذارند .

وی طی حکمی عابدین قاسمیان را به عنوان سرپرست امور توانبخشی بهزیستی گیلان منصوب و از خدمات رحیم تکاملی ماسوله در مدت تصدی مسئولیت فوق قدردانی کرد. 

انتصاب / سرپرست امور توانبخشی بهزیستی گیلان منصوب شد
انتصاب / سرپرست امور توانبخشی بهزیستی گیلان منصوب شد

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :