کاشف اسرار-شهردار خمام،تاکید کرد: تلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری ارائه خدمات شایسته و خوب به شهروندان است و در این راستا در دهه فجر امسال ۱۶ پروژه عمرانی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار کاشف اسرار از خمام ،موسی فکور پاشاکی”طی سخنانی در جشن انقلاب و ولادت حضرت فاطمه(س)که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر در سالن ورزشی تختی این شهر برگزار شد،فرا رسیدن چهل و یکمین سال روز پیروزی انقلاب اسلامی ،گرامی داشت.

وی حضرت فاطمه زهرا(س)،اولین شهیده دفاع از حریم ولایت و ام الائمه را الگوی زنان تمام عالم بشریت دانست و بر ضرورت الگو گرفتن از سیره این فرزند برومند پیامبر اکرم (ص)تاکید کرد.

این مسئول ،ولایت پذیری و ولایت مداری در زمان غیبت حضرت ولی عصر(عج) را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد:هدف از برگزاری جشن انقلاب ،ولادت حضرت فاطمه (س)و روز زن را به وجود آوردن لحظات شادی خارج از دغدغه های اقتصادی ،فشار و استرس های روز مره زندگی و نشاندن لبخند بر لبان است.

فکور پاشاکی “با تاکید بر این که تمام تلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری خمام ارائه خدمات شایسته و خوب به شهروندان است،خاطر نشان کرد:با همت مدیریت شهری در دهه فجر امسال ۱۶ پروژه عمرانی با حضور شهروندان،اصحاب رسانه و برخی از مسئولین به بهره برداری رسید.

وی پروژه های افتتاح شده را شامل:کف پوش خیابان ها،جدول گذاری معابر،شن ریز سازی و زیر سازی معابر ، لوله گذ اری برای جمع آوری آب های سطحی و روکش و لکه گیری خیابان ها با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان ذکر کرد.

شهردار خمام بدون ذکر نام پروژه ها که در دست اجر بوده و در آینده قابل افتتاح است،ابراز کرد: افتخار ما این است که خدمت گذار شهروندان است

Print Friendly, PDF & Email

اشتراک این خبر در :